Reklama

Bolest před porodem, poslíčci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margarita89
Kecalka 115 příspěvků 26.08.18 10:09
Bolest před porodem/poslíčci

Ahoj holky, jsem 38tt a už 3.den mám velké bolesti podbříšku, tak, že skoro nechodim a neumím vstát z postele/gauče. Bolesto mám v kuse třeba 10 hodin a pak pul hodky klid. Zadne pravidelne kontrakce ani tvrdnuti bricha. Byla jsem u 2 doktoru, aby vyloucili slepak nebo zanet, ale moc vysetreni tedy neprovedli. Pry jsou to poslicci, ale takhle v kuse? Na monitoru uz deloha sice pracuje. Ale zatim jeste cipek 1 cm. Měla jste nektera to same? Ta bolest je nesnesitelna, v noci spim hodku/ dve :( a pripada mi, ze to uz snad musi byt porod a prd :( :zed: :zed: :zed:

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 26.08.18 10:26

Ahoj ja mam rodit az 2. rijna bolesti se stupnnuji tyden od tydnu. Dneska chodim v predklonu. U gynekolozky jsem byla minuly tyden v pondeli a rikala ze mimco ma 2.2 kila a vse je zavrene a rodit rozhodne nebudu. Pokud to tak pujde dal v 38 tydnu se budu asi bolesti plazit. (( :,(

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 26.08.18 13:52

Ja se tak trapila vcera v noci, az o pul ctvrte jsem si vzpomnela na teplou sprchu, pomohlo to, rychle jsem usnula. Pred tydnem jsem mela 4 hodiny svinsky bolestive kontrakce po 5 minutach, k tomu vrchem spodem litani, no neotevrelo se nic. Boliva to pred porodem jak slak, ale dokud to neni porod, neni to porod. Jen lez, ja jsem na levem boku cele dny.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 26.08.18 15:18

Ja to mam vsechno za to jak sem se rouhala ze tehotenstvi nic neni a ze pohoda jazz. Do 7 mesice sem v poho davala fitko, prescasy atd.
Ted se mi zase ulevilo tak jsem happy. No ten mesic do porodu bude asi jeste hodne vyzivnej.

margarita89
Kecalka 115 příspěvků 26.08.18 15:25

No bohužel nemám žádnou ulevovou polohu,ani levy bok nepomaha. Stejne to za chvili zacne bolet jak svine. Tepla sprcha jde jen chvili, prtoze jsme na baraku s rodicema pritele a nemuzu jim vycabrat vsechnu teplou vodu. :zed: Takze opravdu trpím snad 20 hodin z 24. To na ten porod budu uplne bez energie.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 26.08.18 15:52
@margarita89 píše:
No bohužel nemám žádnou ulevovou polohu,ani levy bok nepomaha. Stejne to za chvili zacne bolet jak svine. Tepla sprcha jde jen chvili, prtoze jsme na baraku s rodicema pritele a nemuzu jim vycabrat vsechnu teplou vodu. :zed: Takze opravdu trpím snad 20 hodin z 24. To na ten porod budu uplne bez energie.

Mne zatim pomaha poloha na pravem boku. Ach jo. Holt to musime vydrzet. Ty uz to mas ostatne „za par“

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >