Bolest před porodem, poslíčci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
margarita89
Kecalka 115 příspěvků 26.08.18 10:09
Bolest před porodem/poslíčci

Ahoj holky, jsem 38tt a už 3.den mám velké bolesti podbříšku, tak, že skoro nechodim a neumím vstát z postele/gauče. Bolesto mám v kuse třeba 10 hodin a pak pul hodky klid. Zadne pravidelne kontrakce ani tvrdnuti bricha. Byla jsem u 2 doktoru, aby vyloucili slepak nebo zanet, ale moc vysetreni tedy neprovedli. Pry jsou to poslicci, ale takhle v kuse? Na monitoru uz deloha sice pracuje. Ale zatim jeste cipek 1 cm. Měla jste nektera to same? Ta bolest je nesnesitelna, v noci spim hodku/ dve :( a pripada mi, ze to uz snad musi byt porod a prd :( :zed: :zed: :zed:

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 26.08.18 10:26

Ahoj ja mam rodit az 2. rijna bolesti se stupnnuji tyden od tydnu. Dneska chodim v predklonu. U gynekolozky jsem byla minuly tyden v pondeli a rikala ze mimco ma 2.2 kila a vse je zavrene a rodit rozhodne nebudu. Pokud to tak pujde dal v 38 tydnu se budu asi bolesti plazit. (( :,(

kacakaca
Závislačka 2619 příspěvků 26.08.18 13:52

Ja se tak trapila vcera v noci, az o pul ctvrte jsem si vzpomnela na teplou sprchu, pomohlo to, rychle jsem usnula. Pred tydnem jsem mela 4 hodiny svinsky bolestive kontrakce po 5 minutach, k tomu vrchem spodem litani, no neotevrelo se nic. Boliva to pred porodem jak slak, ale dokud to neni porod, neni to porod. Jen lez, ja jsem na levem boku cele dny.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 26.08.18 15:18

Ja to mam vsechno za to jak sem se rouhala ze tehotenstvi nic neni a ze pohoda jazz. Do 7 mesice sem v poho davala fitko, prescasy atd.
Ted se mi zase ulevilo tak jsem happy. No ten mesic do porodu bude asi jeste hodne vyzivnej.

margarita89
Kecalka 115 příspěvků 26.08.18 15:25

No bohužel nemám žádnou ulevovou polohu,ani levy bok nepomaha. Stejne to za chvili zacne bolet jak svine. Tepla sprcha jde jen chvili, prtoze jsme na baraku s rodicema pritele a nemuzu jim vycabrat vsechnu teplou vodu. :zed: Takze opravdu trpím snad 20 hodin z 24. To na ten porod budu uplne bez energie.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 26.08.18 15:52
@margarita89 píše:
No bohužel nemám žádnou ulevovou polohu,ani levy bok nepomaha. Stejne to za chvili zacne bolet jak svine. Tepla sprcha jde jen chvili, prtoze jsme na baraku s rodicema pritele a nemuzu jim vycabrat vsechnu teplou vodu. :zed: Takze opravdu trpím snad 20 hodin z 24. To na ten porod budu uplne bez energie.

Mne zatim pomaha poloha na pravem boku. Ach jo. Holt to musime vydrzet. Ty uz to mas ostatne „za par“

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >