Bolest při čůrání - atb

Anonymní
20.10.19 13:55

Bolest při curani - atb

Ahoj. Za poslední 2 měsíce jsem měla už 2× antibiotika (Ospen 1500,Xorimax)
Před 3 dny jsem dobrala Xorimax, a už tak asi 2 dny mě bolí podbřišek a mám i takovou zbarvenou moč do hněda, dneska ráno jsem si všimla, že mám moč takovou do růžova a zdálo se mi, že je tam i trosku krve a hodně mě to při curani pálí. V pátek jsem byla na kontrole u doktorky a v moči mi našla stopy bílkovin. Takže v pondělí tam jdu ještě znova s moci na kontrolu. Muže to mít souvislost s braním atb tyhle problémy? :roll:

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9590
20.10.19 14:23

A ty dvoje antibiotika byla na co? Jinak ATB může způsobit zápach moči po chemii, ale u tebe to spíš vypadá na zánět. Pokud byla i bílkovina v moči, tak už se rozjížděl, klidně bych se vzorkem moci sjela na pohotovost, čím dřív dostaneš ATB, tím líp. Může se ti na chvilku i ulevit, ale to už může infekce postupovat výš k ledvinám, takže fakt nepodceňovat. Můžeš nasadit podpůrnou léčbu urologický mi čaji, brusinkami nebo lékem Blokurima, ten pomáhá hodně mne, ale jak už je krev v moči, tak nic volně prodejného té nezachrání.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 14:25

@Tarinka Jednou na anginu. A teď naposledy Streptokok :,(

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat