Bolest při cytologii

11.11.19 19:42

Bolesť pri cytologii

Ahojte. Dnes som bola na kontrole u gynekológa a robil mi cytologiu a vopchal do mňa želéza a strašne tlačil vraj mám kŕčom strašné vysoko. Ja som až plakala od bolesti. Je to normálne, že má to až takto bolelo? Tlačil mi to veľmi :palec: bojím sa či to neznamena nieco zle hovoril že má to až tak nemoze bolieť ale pre mňa to boli doslova muky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1255
11.11.19 19:47

Me to taky skoro pokazde bolelo, nemazlil se s tim, proste ro tam narval, taky tvrdil, ze me to nemuze bolet, zacala jsem si u nej kupovat jednorazovy a v pohode, mozna tam mas zanet ze to bylo citlive…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 20:17

Vymenila bych doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 07:47

Měla jsem už několik ženských lékařek. První byla v pohodě. Chodila jsem k ní od 15 a nebolelo to, pak jsem musela přestoupit k dospělé, taky v pohodě, žádná bolest nic. Jenže paní doktorka už nebyla nejmladší a bohužel zemřela, dostala jsem novou. Takovou bolest jsem nezažila snad ani při prvním styku. Začala jsem se k ní bát chodit. Chodí k ní i moje mamka a stěžuje si na to samé. při vyšetření ze mě teče krev. K tomu se přidaly ještě další problémy s paní doktorkou. Nakonec jsem sama od sebe přestoupila jinam. Tam mi přidělili doktora a byl moc fajn, vyšetření v pohodě, pan doktor se pak odstěhoval, tak mám doktorku a taky nic nebolí, v pohodě, téměř nic necítím a ono je to snad i příjemný :D

Ze zkušenosti pro mě jsou lepší ty plastový zrcadla, ale ani s těma kovovýma by to nemělo příliš bolet. Vyměnila bych doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
212
12.11.19 09:30

Děkuji za svojí gynekoložku. Změnila bych lékaře, a když jsem chodila ke gynekologovi, bylo to ještě lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama