Bolest při dosedu a při sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
2.1.22 01:09

Bolest při dosedu a při sexu

Zdravím děvčata, potřebuji pomoc. Už asi třetí týden mě poboliva břicho jako při menstruaci. Bolest začala 2 dny před menstruací pak samotná menstruace a teď to přetrvává. Do toho mě to bolí při sexu, při přiražení, úplně mě to píchne. A když tlačím na WC, tak mě to taky bolí, celé břicho. Teď třetí týden, se bolest přesunula do beder. Ale bolest při styku a vyprazdňování přetrvává. Nemám horečku, krev i moč v pořádku, byla jsem i na gyndě a tam také nic. Má s tím některá zkušenosti? Já nevím co s tím, jsem trochu vyděšená. Může to být třeba jen namozene svalstvo? Je pravda že teď jsem se vůbec nehýbala a jen stála u plotny a dělala cukroví, ale to mi taky nesedí 😟

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13
2.1.22 05:44

Pokud všechna vyšetření dopadla v pořádku, tak mě z vlastní zkušenosti napadá jen skřípnutý sval v oblasti bederní páteře. Klidně to může vystřelovat až takto dopředu kdy má člověk pocit, že ho bolí samotné břicho. Zkuste přikládat na záda a břicho teplé obklady (termofor, nahřátý ručník), to uvolňuje svaly a bolest by mohla ustoupit. Jinak opravdu nevím, o co by mohlo jít, ale nebude to nejspíš nic vážného, pokud vyšetření nic neodhalila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
2.1.22 06:27

Nemohla by to byt Endometrioza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6086
2.1.22 06:53
@happy day píše:
Nemohla by to byt Endometrioza?

Taky mě napadá a je blbě zjistitelná. :think:
I ty záda to mohou být opravdu. Jak tu někdo psal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.1.22 00:49

Holky, tak nakonec pak druhý den co jsem tohle psala, mě začalo pálit při čůrání. Už dřív se mi stalo, že mi nic nebylo a začalo mě to pálit, až když jsem to měla v ledvinách. Jsem nějaká pošahaná, ze mě na to tělo neupozorní dřív 😄. Nicméně s tím pálením všechna bolest přešla, v zádech to cítím už jen nepatrně. Prolívám se co můžu, a půjdu asi na odběr moči znova, ať se kdyžtak můžu léčit farmaceuticky 😁. Doufám, že s tímhle to skončí. Jste moc zlatý, jinak máte nějaká zkušenosti s tím, že by se vám i felrce z močového měchýře dostala do pochvy, když jsem měla styk před tím pálením, tak mám trochu strach 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.1.22 01:05

Oživuji diskuzi, záda mě nebolí. Bolest přešla úplně dolů jakoby močový měchýř a bolí mě více právě tříslo, zkusila jsem opět sex s partnerem, ale to mě pořád bolí. Zítra jdu znovu na moc a krev a když se nic nezjistí, půjdu za lepším gyndařem 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat