Bolest při pohlavním styku partnerku to bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 05.11.18 09:53
Bolest při pohlavním styku partnerku to bolí

Zdravím před pár dny jsem oslavil své 15 narozeniny. Od své přítelkyně (19) jsem dostal sex..jenže po chvíli souložení si začala stěžovat, že ji to bolí. Mysleli jsme, že se jedná jen o nějaký problém co příště nenastane jenže se stalo. Bolí ji to stále. Pohlavní styk jsme měli 6× a pokaždé ji to po chvilce bolí. Prosím nevíte co s tím jak se toho zbavit. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 05.11.18 09:58

kup lubrikant - lékárna nebo drogerie

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 05.11.18 10:18

Ale jde o to, že je vlká dost…ale bolí ji to..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 10:19

Tak jestli jsi treba vice vyvinuty a partnerka uzsi,tak to proste boli,ja tohle zazivala taky a nikdy to nezmizelo,nebo vlastne jo - s jinym partnerem ..

Mart81
Závislačka 3209 příspěvků 05.11.18 10:19

Gratuluji k vyřešení selhávání erekce - co ti nakonec pomohlo?

Zvlhčení vyřeší lubrikant. Kdyby to bylo delší dobu, ať to tvá přítelkyně probere s doktorem.

Pokud jsi vybavenější, volit vhodné polohy (dá se 15 letému doporučit kámasútra nebo souložit může, ale návody si číst nesmí? :think: ).

A dát si práci s předehrou, pokud cítíš, že už když vstupuješ dovnitř, tak je to natěsno a silou.

Příspěvek upraven 05.11.18 v 10:22

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 05.11.18 10:21

Děkuji…byl jsem u urologa který nakonec poradil a předepsal viagru :D nejspíše to bylo ze strachu…děkuji. No asi není uplně nejmenší ale nemyslím si že je zas tak uzká :D

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 05.11.18 10:27

Pokud jí to bolí, možná je na vině poloha. V některých je nepříjemný tlak na čípek,což může bolet,když ho má někdo delší, citlivější.

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 05.11.18 10:34

Polohy jsme zkoušeli různé…jen mě to mrzí že ji to bolí a že si to pak třeba ani tak neužije jako já…

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 05.11.18 10:40

To se utřepe.
A ona je v pořádku? Někdy to bolí když má člověk nějaké intimní problémy, gynekologické. Jinak pokud nemáš 20+ a ona není extrémně úzká, tak by problém být neměl ( co zkusit třeba hračku, jestli jí bude vadit i to?)

honzek86
Kecalka 226 příspěvků 05.11.18 10:54

Jdi na to z boku … :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6390 příspěvků 05.11.18 12:02

@Bambusek123 viagru v 15? Hmm. Měla by to probrat s dr.

PetrBk
Kecalka 483 příspěvků 05.11.18 16:05

Počkej, počkej, počkej… Před pár dny ti bylo patnáct a souložíš s devatenáctkou. Jako respekt pane 8)

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 05.11.18 16:38
@Bambusek123 píše:
Zdravím před pár dny jsem oslavil své 15 narozeniny. Od své přítelkyně (19) jsem dostal sex..jenže po chvíli souložení si začala stěžovat, že ji to bolí. Mysleli jsme, že se jedná jen o nějaký problém co příště nenastane jenže se stalo. Bolí ji to stále. Pohlavní styk jsme měli 6× a pokaždé ji to po chvilce bolí. Prosím nevíte co s tím jak se toho zbavit. Díky

přijde mi odfláknuté, dávat někomu sex, jako dárek :lol:
zkus ji to dát k narozeninám taky a uvidíš to rodeo :mrgreen:

divine woman
Echt Kelišová 8790 příspěvků 05.11.18 17:39

@Bambusek123 Tak do toho nesmíš tak bušit.

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 06.11.18 10:47

@lachtanice86 ano v 15 ale bylo to nejspíše ze strachu už to funguje normálně:) :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >