Bolest při polykání a v třísle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleX
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 26.12.16 17:29
Bolest při polykání a v třísle

Zdravím a mířím na vás s otázkou,

asi dva týdny zpět mě dost bolelo v třísle :nevim: samo o sobě nic moc ale když jsem nějak zvedla nohu tak bolest jak čert, přisuzovala jsme to nataženému nebo přeleženému svalu. :nevim: pak to nějak vymizelo..
Od včera se citím strašně unavená, pořád zívám, dnes už nejsem schopná od odpoledne nějaké větší aktivity plus od rána zase začalo bolet v třísle ale do plusu se přidala i bolest při polykání :? k doktorce si samozřejmě zítra skočím, jen by mě zajímalo co by to mohlo být? Abych věděla nač se připravit :roll: internet plný zduřelé uzliny=nádor to zrovna číst nepotřebuju :roll: nějaké rady a typy? Děkuju.

Reakce:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 17:32

Zvetsene uzliny obecne indikuji zanet v tele, se kterym se telo zkousi poprat. V trislech jsem je tedy mela zvetsene jen jednou a to pri nabehu na mononukleozu. Muze to byt opravdu kdejaka infekce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >