Bolest při sexu 10 měsíců po porodu

78
5.11.20 00:02

Bolest při sexu 10 měsíců po porodu

Ahoj holky. Jsem 10 měsíců po porodu a mám stále problém s tím, ze mě sex bolí. Je to proste pokaždé jako poprvé, musíme strašně pomalu, pak už je to dobrý a ve finále bych řekla, ze orgasmus mám snad ještě lepší, než dříve - ale ten začátek je pořad dost bolestivý a můžeme jen jedné poloze. Navíc se absolutně nedokážu vzrusit, musíme používat pořad gely. Trápí mě to, hlavně kvůli manželovi, nechápu, co se to se mnou děje - dříve jsme mohli denne (hlavně ja, měla jsem pořad chuť) - a teď bych nemusela vůbec, nemam už vůbec na sex chuť. Ale pak když už začneme, tak pak ke konci se mi to moc líbí a uzivam si to. Ale proste sama nikdy nezacnu, nikdy se mi nechce a dělám to jen kvůli manželovi, přijdu si teď totálně asexualni :-/ manžel se mě snaží vzrusit, hladi mě, líbá a se mnou to absolutně nic nedělá, není mi to tak příjemné, jako dříve. Zlepší se to ještě? Měla jste to některá třeba podobně? Už nevím, co dělat… kdybych neměla mít už do konce života sex, tak je mi to úplně jedno, naopak bych byla rada. :-/ myslela jsem, ze se to zlepší po ukončení kojení a vůbec. Hrozné mě trápí, kam se vytratila ta touha, přitažlivost, jak jsem manžela pořad chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60893
5.11.20 01:50

Zlepší.. Hodně dělá psychika.. Podvědomě čekáš bolest, takže se není čemu divit, že se ti do toho nechce.. Používat lublikant není žádná traga :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
5.11.20 07:01

A kojis? Mě sex bolel po porodu asi rok a během kojení to bylo tak jak říkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 07:34

@Laura215 Úplně jak kdybych tohle psala já. Me to přestalo bolet až 18 měsíců po cs, taky bych sex nemusela mít, ale drooobet se to zlepšilo a ted mame tak 3× za měsíc a povazuju to za zlepšení. Taky jsem kojila a taky si od toho leccos slibovala, ale nic moc se prakticky nezměnilo. Ale je to zacarovany kruh. Myslím však, že hodně mamin to takhle má.

• Citovat
  • Nahlásit
1410
5.11.20 08:10

Casem to prejde, soustredte se na nekoitalni praktiky, oralni sex, to pomuze k uvolneni a vzruseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.11.20 08:19

Muže na to mít vliv kojení, únava, obecně vyčerpání z pece o miminko, to je ta nálada taky úplně jiná ;) 10m po porodu je pořad hrozně brzo, tělo se ještě nemuselo dat úplně do pořádku. Dej tomu čas, zlepší se to. Případně se poradit s gyn, jestli je dole všechno v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
5.11.20 08:56

Holky, dekuju. Jak jsem psala, nekojim, už 5 měsíců a zlepšení žádné. Na gynekologii jdu zanedlouho na kontrolu, tak se na to určitě zeptám. Ale trápí mě to, hlavně kvůli tomu manželovi, jak se proste tak moc snaží, se mnou to absolutně nic nedělá a dole úplně sucho :-/ a to jsem dřív byla fakt pravý opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 10:35

Jako bych to psala ja :hug:

Napisu ti, co pomohlo me. Do starych koleji se vse zacalo vracet po roce. Ale myslela jsem si, ze uz to nikdy nebude jako driv. Furt teda neco pri aktu citim ale jen ze zacatku a uz tak netrpim. Aj si to uziju, jak pises, jeste lepe. Ovsem do roka ditete jsem si fakt myslela, ze holt budu frigidni do konce zivota.
Ted ty tipy, co mi pomohlo:

• mit moznost hlidani: u me to hralo mega velkou roli, jako furt byt ve strehu a pak si “potichu uzivat” a nikdy nevypnout - na to nejsem stavena, a jeste s jazykem na veste davat energii do sexu, ktery bude spis fiaskem… logicky se clovek radsi prospi
  • zase byt zenska - souvisi to s tim hlidanim. Mam diky tomu moznost x dalsich aktivit (prace, nakupy). Konecne zas ziju i PRO SEBE. S kocarem uz chodim jen v podpatkach a namalovana. Jo nejsem nejhubenejsi jak driv, ale myslim ze zas mam smrnc a to me nabiji tou spravnou sexualni energii nebo jak to rict. Predtim jsem si prisla fakt hnusna, bohuzel. To na milostnym vzplanuti neprida. Ted uz dobry, jsem se svym vzhledem v pohode, i kdyz holt 10 kg neschovas a strie nam od zeber az k intimnim partiim
  • co se fyzicke stranky tyka, tak holt litry gelu. Myslim ze me sesili nejakou mensi, tak proste bez gelu to moc nejde… ale v tom nevidim problem
  • ja se teda jeste navic bojim dalsiho tehotenstvi, takze to mi zbyva vyresit (jako ok kondom dobry, ale jeste bych to rada pojistila) - nechci uz tohle zazivat znovu, nejsem stavena na takovou zatez (fyzicky, psychicky, zaprah na vztahy, reseni co s praci osvč atp.) a nebojim se to priznat

Proc to pisu - myslela jsem stejne jako ty, ze jsem proste odepsana… nikdo me nepripravil na to, ze to bude trvat rok!!! Vsude pisou 6 tydnu a cau. Haha. Ja ani po 3 mesicich neudrzela veskerou potrebu co bych chtela. Citila jsem se vazne hrozne, ze jsem obetovala VSECHNO a pro me samotnou nezustalo nic. Ale uz je lepe, to prijde! Jen to muze chvili jeste trvat. Pokud nemas fyzickou pricinu (opravdu obcas se muze siti nepovest, ale myslim ze to nebude caste), tak fakt jde o smes faktoru, ktere ti prijde, ze ani nesouviseji.

Napis nam prosim pak, az se to u tebe zlepsi :srdce:

Ps. Vedlejsim produktem toho meho zlepseni je, ze se mi ozyvaji stari znami, chteji se schazet a zvou na vylety s prespanim :lol: :zed: nevyuziju, ale balzam pro sebevedomi.

Prosim anonymni, je to pro me citlive.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama