Bolest při prudkém přirážení

15
17.10.10 17:02

Bolest při sexu

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu.
Už několik měsíců pravidelně spím se svým přítelem, ale v poslední době mě čím dál častěji trápí bolest při prudkém přirážení. Jako kdyby tam vzadu do něčeho vždycky narazil. Dříve to bolelo taky, ale jen při dlouhém a prudkém sexu, nyní je to téměř „od začátku“ styku. Když ale nejedeme na doraz, je to ok..

Někde jsem četla, že je to normální a že je to způsobeno drobnými poškozeními v důsledku toho přirážení, ale bojím se, aby to nebyl nějaký zdravotní problém. Co myslíte? Máte někdo podobné zkušenosti?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

rozmary
17.10.10 17:20

Ahoj,ty jsi po porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
15
17.10.10 17:23

Nene, nejsem. Vím, že tu s tímhle dotazem asi nemám co dělat, ale listovala jsem tu a napadlo mě, že o tom někdo třeba bude něco vědět nebo mít podobný problém..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
17.10.10 17:27
Týna125 píše:
Nene, nejsem. Vím, že tu s tímhle dotazem asi nemám co dělat, ale listovala jsem tu a napadlo mě, že o tom někdo třeba bude něco vědět nebo mít podobný problém..

a bolí tě to ve všech polohách??a dřív ne??mně se to stává při poloze ze zadu,jinak ne,ale pak to přejde po chvilce

Příspěvek upraven 17.10.10 v 17:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.10.10 17:31

Dříve taky, ale začalo to vždy až po nějaké chvíli při prudkém přirážení. Teď to bolí „čím dál dříve“ :) když to tak řeknu.. Ve všech ne, misionář a podobné „jemnější polohy“ jsou ok, nejhorší je to na koníčka, zezadu apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
17.10.10 17:34

já se teda docela stydím :oops: na toto téma ale někdo mi říkal že je to tím že mám delší čípek a partner větší přirození a že je to tím ale nevím zda se s tím dá něco dělat :nevim: to by mě taky zajímalo.....třeba se ještě někdo ozve :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.10.10 17:38

No, furt hledám a hledám… :) Taky jsem už našla něco o tom děložním čípku, tak na tom možná něco bude :) Nejhorší, že já jsem takovej plašan, takže mě vyděsí uplně všechno :D Ale snad jsme v pohodě, asi nejsme samy :) Třeba teď jsem našla něco zajímavého v jiné diskuzi:

Ahoj Patri, pokud se penis dostane příliš hluboko, skutečně je tato bolest normální. Jde o to, že průměrná hloubka pochvy je okolo 12 cm a je tedy běžné, že to bolelo. U polohy na koníčka jsi poměrně hodně otevřená a proto prudký příraz může bolet a podráždit děložní čípek. Pokud se partnerovi prudké a silné přírazy líbí, aplikujte je v jiných polohách, kdy se penis nemůže dostat tak hluboko.

To mě docela uklidnilo, tak snad dobrý :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
17.10.10 17:46
Týna125 píše:
No, furt hledám a hledám… :) Taky jsem už našla něco o tom děložním čípku, tak na tom možná něco bude :) Nejhorší, že já jsem takovej plašan, takže mě vyděsí uplně všechno :D Ale snad jsme v pohodě, asi nejsme samy :) Třeba teď jsem našla něco zajímavého v jiné diskuzi:

Ahoj Patri, pokud se penis dostane příliš hluboko, skutečně je tato bolest normální. Jde o to, že průměrná hloubka pochvy je okolo 12 cm a je tedy běžné, že to bolelo. U polohy na koníčka jsi poměrně hodně otevřená a proto prudký příraz může bolet a podráždit děložní čípek. Pokud se partnerovi prudké a silné přírazy líbí, aplikujte je v jiných polohách, kdy se penis nemůže dostat tak hluboko.

To mě docela uklidnilo, tak snad dobrý :)

ona prý ta bolest po nějaký chvilce otupí a pak že se změní i v orgasmus ale je to nikdy teda nevydržela tu bolest takže nevím :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
18.10.10 15:59

Me kdysi davno rikala pani gynekolozka, ze to mam zpusobeny tim, ze muzu mit treba castecne plnej mocovej mechyr a narazy jsou prave do nej a to je bolestivy. Po argumentech, ze se to deje i kdyz si davam pozor a jdu se pred tim vycurat mi rekla, ze se tam muze udelat neco jako modrina od predchozich nazaru… :mrgreen:
No, nekdy kratce na to sem radsi zmenila gynekolozku, takze nevim, co je na tom pravdy. :-)
Jinak se mi to taky stava, ale co rozhodne sama na sobe pocituju, ze cim vic sem vzrusena, tim min tu bolest citim… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Monyyysek
7.7.12 14:51

bolesti při sexu po potratu

Ahoj, byla jsem na potratu v březnu a ted, když spím s přítelem tak mě to dost bolí. Jako kdybych tam byla náká ztažená, prostě to nejde ani na doraz a musíme přestat, dost mě to trápí a nevim co s tim mam dělat. K doktorce jsem teprv objednaná tak uvidíme co mi řekne…je úplně jedno jestli k tomu máme gel nebo ne, bolí to stejně… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
3831
7.7.12 16:57

Tohle jsem měla po porodu… Přišla jsem si úzká… Po čase se to srovnalo… Asi je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama