Bolest při sexu a poté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 20:50
Bolest pri sexu a poté

Dobry den, chci se zeptat, zda-li nekdo z vas nemel neco podobneho a poradil by treba co to je… pri urcite poloze pri pohlavnim mam silene bolesti v pravem podbrisku. Potom se ozyvaji krece… gynekolozka na posledni kontrole (uz jsem tyto problemy mela) nic zvláštního nevidela :( zacinam byt zoufala. Dekuji za informace

Reakce:

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 06.03.18 20:59
@Anonymní píše:
Dobry den, chci se zeptat, zda-li nekdo z vas nemel neco podobneho a poradil by treba co to je… pri urcite poloze pri pohlavnim mam silene bolesti v pravem podbrisku. Potom se ozyvaji krece… gynekolozka na posledni kontrole (uz jsem tyto problemy mela) nic zvláštního nevidela :( zacinam byt zoufala. Dekuji za informace

Tak bych vynechala tu polohu. A bude pokoj ne?? A nebo rekla partnerovi, at trosku zmirni.

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 06.03.18 21:04

Může to být cokoliv, co ani jít vidět na běžný kontrole nemusí :nevim:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 06.03.18 21:05

Napadly mě nějaké srůsty

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.03.18 21:10

Tak tu polohu nedělejte a zkuste jinou :) :palec:

potvurka89
Závislačka 2862 příspěvků 06.03.18 21:29

Mě to dělají endometriozní cysty na vaječníkách

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 21:41

@potvurka89 loni jsem byla na diagnosticke laparoskopii a endometriozu mi nenasli myslite ze by se mohla ukazat pozdeji?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 21:42

@P4ja samozrejme, jen me to znepokojuje

saphire
Kelišová 6635 příspěvků 06.03.18 21:46

Může to být cysta. Já mám taky při jedné poloze problém a prostě se jí vyhýbám a jinak jsem přecitlivělá v období ovulace, to mě bolí všechno. Nemusí to být žádný problém, prvotadě bych se vyhla bolestivé poloze

potvurka89
Závislačka 2862 příspěvků 06.03.18 21:55
@Anonymní píše:
@potvurka89 loni jsem byla na diagnosticke laparoskopii a endometriozu mi nenasli myslite ze by se mohla ukazat pozdeji?

myslím že ne

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 05:34

Muze to bolet i od vnitrniho uponu. Ja na jare 2× spadla na pravou pulku zadku, a jak jsrm si narazila panev, zatuhl me ten upon co vede od panve podbrisku pres bok do SI skloubeni. Dlouho me to bolelo pri sexu. Obcas jdu k fyzioterapeutce, tam mi to protahne, uvolni pres tlakove body. Je to lepsi.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 05:36

A muze to delat i hnuta kostrc. Tu jsem mela pred detma, nektere pozice jsem nevydrzela, jak to bolelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >