Reklama

Bolest při sexu a poté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 20:50
Bolest pri sexu a poté

Dobry den, chci se zeptat, zda-li nekdo z vas nemel neco podobneho a poradil by treba co to je… pri urcite poloze pri pohlavnim mam silene bolesti v pravem podbrisku. Potom se ozyvaji krece… gynekolozka na posledni kontrole (uz jsem tyto problemy mela) nic zvláštního nevidela :( zacinam byt zoufala. Dekuji za informace

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 06.03.18 20:59
@Anonymní píše:
Dobry den, chci se zeptat, zda-li nekdo z vas nemel neco podobneho a poradil by treba co to je… pri urcite poloze pri pohlavnim mam silene bolesti v pravem podbrisku. Potom se ozyvaji krece… gynekolozka na posledni kontrole (uz jsem tyto problemy mela) nic zvláštního nevidela :( zacinam byt zoufala. Dekuji za informace

Tak bych vynechala tu polohu. A bude pokoj ne?? A nebo rekla partnerovi, at trosku zmirni.

Lekninka91
Extra třída :D 10226 příspěvků 06.03.18 21:04

Může to být cokoliv, co ani jít vidět na běžný kontrole nemusí :nevim:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 06.03.18 21:05

Napadly mě nějaké srůsty

Petruna21
Echt Kelišová 9862 příspěvků 06.03.18 21:10

Tak tu polohu nedělejte a zkuste jinou :) :palec:

potvurka89
Závislačka 2730 příspěvků 06.03.18 21:29

Mě to dělají endometriozní cysty na vaječníkách

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 21:41

@potvurka89 loni jsem byla na diagnosticke laparoskopii a endometriozu mi nenasli myslite ze by se mohla ukazat pozdeji?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 21:42

@P4ja samozrejme, jen me to znepokojuje

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 06.03.18 21:46

Může to být cysta. Já mám taky při jedné poloze problém a prostě se jí vyhýbám a jinak jsem přecitlivělá v období ovulace, to mě bolí všechno. Nemusí to být žádný problém, prvotadě bych se vyhla bolestivé poloze

potvurka89
Závislačka 2730 příspěvků 06.03.18 21:55
@Anonymní píše:
@potvurka89 loni jsem byla na diagnosticke laparoskopii a endometriozu mi nenasli myslite ze by se mohla ukazat pozdeji?

myslím že ne

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 05:34

Muze to bolet i od vnitrniho uponu. Ja na jare 2× spadla na pravou pulku zadku, a jak jsrm si narazila panev, zatuhl me ten upon co vede od panve podbrisku pres bok do SI skloubeni. Dlouho me to bolelo pri sexu. Obcas jdu k fyzioterapeutce, tam mi to protahne, uvolni pres tlakove body. Je to lepsi.

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 05:36

A muze to delat i hnuta kostrc. Tu jsem mela pred detma, nektere pozice jsem nevydrzela, jak to bolelo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama