Bolest při sexu hráze po porodu

Anonymní
21.9.19 20:09

Bolest při sexu hráze po porodu

Ahoj holky :*
Mám takový problém..A docela hodně mě trápí… Mám 2 děti 6 leteho kluka a 2 letou holku po prvním porodu jsem byla dost šitá a bolela mě hráz u sexu až rok a půl po porodu to přestalo.. Po druhem porodu jsem měla jen 2 stehy teď malý jsou 2 roky a 4 měsíce a když máme s partnerem sex tak mi připadá když mi strčí prsty ze mě rozřízl nožem proste mě to bolí a je mi to nepříjemné ale on to má rad rad si hraje všelijak ale mě to nejde před otehotnenim to bylo super užívali sme si to ale mě to je spis teď utrpení je tu někdo kdo má podobný problém? Ja si už nevím rady gely a vše možné sme vyzkoušeli :( A mrzí mě ze si to neužívám spis to jen pretrpim kvůli domácímu klidu :,( nějaká od rada od někoho kdo má stejný problém?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.9.19 21:14

:)

Když tak pročítám příspěvky o bolesti při sexu po porodu (budu brát v potaz to, že lékař vám řekl že je vše v pořádku po gynekologické stránce) tak je to hlavně v hlavě. Přeci jen porod je bolestivá stránka věci, člověk je pak na oblast přecitlivělejší… ale tady mi to přijde, že je hlavní problém je přítel. Pokud se cítíte nepříjemně když je uvnitř či si hraje, tak vypusťte sex na nějakou dobu. A jen se mazlete, k vyvrcholení není potřeba sex.. je spousta jiných praktik které mohou být ve finále i zábavnější a ne tolik fyzicky náročné :). Společně přijďte na to kdy už je to nepříjemné a kde je to v pořádku… pokud má zájem jen o sex a nic jiného nepřipadá v úvahu bude to stále jen horší, ne jen po sexuální stránce. Snad se zadaří :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
21.9.19 21:18

Zaprvně bych si nenechala dělat něco, co bolí. Za druhé je možné, že se při šití a hojení něco nepovedlo, existuje možnost úpravy plastickým chirurgem, který se specializuje na poporodní problémy. Každopádně řeš jak s partnerem tak s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.9.19 07:05

No doktorka to vi a řekla ze je to normální ze některé ženy to mívají delší dobu některé kratší ale mě to po takové době mě to přijde divné. Objednam se k doktorce a budu to řešit. A zkusím si něco zjistit o té plastice. Děkuji holky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.9.19 12:29
@Anonymní píše:
No doktorka to vi a řekla ze je to normální ze některé ženy to mívají delší dobu některé kratší ale mě to po takové době mě to přijde divné. Objednam se k doktorce a budu to řešit. A zkusím si něco zjistit o té plastice. Děkuji holky

já na plastice byla a beze změny, takže bych na to bohužel opravdu nespoléhala. znovu bych na to už nešla. teď zvažuji laser. jsem 19m po druhém porodu, 10m po plastice

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.9.19 13:07

Zdravim, ja jsem mela velice rozsahle poraneni vcetne konecniku (pres hodinu siti), nasledne jeste hematom. Vytahovani nekolika stehu po 2 mesicich od porodu… Ted mam 10 mesicu po porodu a pri styku bolestli. Doktorka mi po prohlidce rekla, ze mi tam zustalo tech stehu asi vic a ze mi tam zarostly. Ted uz jen aby si na to telo zvyklo a pak to prestane i bolet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama