Bolest při sexu na konci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 12.01.18 20:29
Bolest při sexu na konci těhotenství

Ahoj holky, prosím vás o vaše zkušenosti popřípadě rady jak na to. Nyní jsem ve 38tt a s přítelem jsme sex provozovali každý den asi do 28tt od te doby mě začalo po sexu bolet břicho. Dalo se to vydržet nebyla to nějaká velká bolest spíš takové píchání. Ale od 34 týdne sex nezvládám vůbec, bolí mě to hlavně při sexu a nedá se to vydržet, bolí mě né břicho ale spíše něco níž (něco na začátku vaginalniho otvoru). Máte s tím někdo zkušenost? Poradte prosím jak na to… Děkuji :( :(

Reakce:
vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 12.01.18 20:33

Rada? Nesoulozit, kdyz je Ti to neprijemne. Nejste snad kralici ne??

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.01.18 20:37

Když by mě to bolelo tak určitě nesouložím vydržet bez sexu snad můžete ne? :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 12.01.18 20:39

To uz vydrzite ne? ;) pokud by me to bolelo, tak by nebylo nic. Nebudu delat neco, co je mi neprijemne, boli to a manzel by to chapal ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10902 příspěvků 12.01.18 20:49

Nijak, stejně mas za chvíli porod a sestinedeli, tak si ho trochu protahnes

baracudas
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 12.01.18 21:00

Ty jo, já jsem v 37. a sexu se vyhýbám už tak tři týdny (manžel se musí spokojit s alternativními metodami :nevim: ). Nemůžu říct, že u mě by to byla vyloženě bolest, ale příjemně mi to teda už nebylo :roll:

ivašot.
Kelišová 6724 příspěvků 12.01.18 21:00

Ty jsi po biopsii děložního čípku - tvoje diskuze, máš bolesti a neřešíš to s doktorem?

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.01.18 21:13

Myslím, že je to normální, též jsem mívala bolesti po…
Za chvíli vždy odezněly. Všechno je hodně napjaté, břicho vůbec celé pomalu praská ve švech, děloha tlačí… Vnitřnosti jsou utlačované…

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 12.01.18 21:27

A to se to neda vydrzet bez sexu? Jde snad o tebe a miminko… Muze te bolet cipek, nezahravej si

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 12.01.18 22:48

Ona se ptá, jestli to některá měla, že s ním nemá spát asi pochopila :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >