Bolest při sexu po ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 22:27
Bolest při sexu po ATB

Dobrý den, mám jen rychlý dotaz :D Při sexu mě bolí přírazy partnera do mě, nicméně mě vše bolí jen v jednom jediném bodě. Nic mě nepálí, zkrátka mě jen bolí určitý bod, cítím tlak a trošku to svědí. Jiné příznaky toho, že by bylo něco špatně na sobě nepozoruji. Mám po vyléčeném zánětu močového měchýře antibiotiky, Byla jsem cca 14dní bez sexu, sex míváme každý den přibližně 2×-4×. Bolesti se vrací, občas to bolí, někdy je vše v naprostém pořádku, takové problémy se mi vrací celkem často, po pár dnech přejdou. Gynekolog nikdy nic nezjistil. Většinou cítím bolesti jen při misionářské poloze, při podepření polštářem je bolest z 90% pryč. Napadla mě mykoza nebo nějaká infekce, ale to by mě přece nebolel jen určitý bod… nebo jo? Navíc cítím bolest často i při jiných bolestech než misionářská, mění se to. Máte nějaké tipy o co by se mohlo jednat, popř. co na to pomáhá? Je možné, že to jen přeháníme se sexem?? Po ATB je prý zvýšené riziko na mykozy a infekce, tak nevím 8o Díky za odpověď a prosím o anonym, taková témata jsou mi celkem osobní a nepříjemná :oops:

Reakce:
JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 03.03.18 23:01

Po antibiotikách jsou mykozy častější, zkusila jsi preventivně přeléčit?

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 03.03.18 23:38

@JanaKr Jen nepřeléčovat preventivně! 8o Není nad to rozhasit si pH, potom to svědí a pálí a člověk už neví, co by si tam napatlal, aby se mu ulevilo. Přitom paradoxně bude jen hůř. Když opravdu není problém, tak nedávat léky! :roll:

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 03.03.18 23:39

Anonymní, není možné, že se ti trochu vrací zánět močového měchýře? Nemám zkušenost, ale prý se to rádo vrací…

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8853 příspěvků 33 inzerátů 04.03.18 05:30

No a neboli te ten mocak? Tak mykozu bys snad poznala, svedi pali posevni vchod a byva k tomu i jiny vytok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 13:00

@Verun83 zánět močáku se mi podle mě nevrací, je to už asi týden, preventivně piju brusinkové a uroloické čaje, jsem pořád v teple. Jen ta bolest při pohlavním styku mi vadí, jinak jsem v pořádku. Nejhorší je, že to při sexu třeba při misionáři 2-3 dny bolí, pak je to v pohodě třeba den, dva a potom to zase bolí, ale při jiné poloze. Ale pořád bolí jen jeden a ten samý bod, je to opravdu nepříjemné, mám pocit že vyletím z kůže, když přítel na ten nešťastný bod narazí. Začínám si myslet, jestli to třeba není tím častým sexem, ale to je asi blbost :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >