Bolest pri sexu po cisari

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 12:02
Bolest pri sexu po cisari

Ahoj baby, som 5 mesiacov a týždeň po pôrode (počas pôrodu sa pristúpilo k cisárskem rezu), lebo nepostupoval ako mal, ťažšie som sa otvárala a mala silné bolesti a nič nepomáhalo, napokon sa ukázalo, že to bolo správne rozhodnutie, že úzkymi porodnymi cestami by malý neprešiel (a že to bol chlapík 3,7 kg, 53 cm). A samozrejme, že už som ako tak zahojena, už aj športujem ako mi telo dovoli, ale so sexom máme problém. Predtým som mala bolesti tiez, ale lubrikant alebo roztiahnutie robertkom mi pomohlo. Teraz? Strašne to boli, nepomáha ani lubrikant alebo len trošku a to, ze manzel nie je chápavý ňu tiež zrovna na nálade nepridá. Ako ste to mali by, zaujimana hlavne po cisárskom reze. Lebo včera manza vyhlásil, že asi začne chodiť do bordelu, alebo si nájde milenku, keď ja mám stále nejaký problém, že on je zdravy chlap s potrebami a nie mních v celibáte. Mňa to tiež stve, ale môžem ja za to? Vcera boli pokusy a ešte teraz cítim celé podbruško. :(

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5487 příspěvků 21.08.19 12:06

Já jsem po druhém císaři 6 týdnů, včera jsme poprvé zkusili milování a bolest byla taky, stejně jako po tom prvním. Ale manžel je ohleduplný a opatrný. Po prvním se to během pár týdnů vrátilo do normálu. Dle mého doktora to způsobují hormony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 12:08

Tak problém bude nejspíš jinde než v císařském řezu. Píšeš, že bolesti při styku si měla už předtím. Res to u gynekologa. Sem po dvou císařich a Micka je netknutá.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 21.08.19 12:22

Presne vim, o cem mluvis.
Po prvni sekci jsem trpela jako blazen. Po 6ti nedeli to rikam doktorovi, ze nam to nejde, jako kdybych tam neco mela strceneho a neslo to dost hluboko. Doktor rekl, ze to neni mozny, strcil do me zrcadla a ja se malem posr. :lol: :lol: a pak uz to bylo lepsi i doma. Podalsich 2 cisarich jsem to mela taky, ale ne tak hrozny. Jakobych tam nemela „diru“ k cipku, ale mela jsem to tam nejake slepene k sobe. Casem to nastesti preslo. Po druhe sekci jsem o tom za 2 mesice nevedela :palec:
Jo a doktor mel i problem me po 6ti nedeli vysetrit, nemohl se dostat dost hluboko a mordoval me hrozne dlouho.

Jinak ti jen napisu, ze tvuj manzel je bezohledny kreten :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 12:29

Bohužel jsem sedm měsíců po císaři a pořád mě to bolí. Podle gynekologa je vše v pořádku. Nebolí mě teda spodek, ale podbřišek, když se opře o tu přední stěnu. Co s tím budu dělat nevím. Při sexu si to prostě odtrpím, chlapovi ho neodpírám, chvíli jsem to zkoušela ale už tak jsme se s dítětem trochu odcizili a nechci to mezi námi zkazit ještě víc. :?

Váš příspěvek
Reklama