Bolest při sexu po zánětu močových cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:42
Bolest při sexu po zánětu moč.cest

Zdravím všechny, měla bych takový dotaz.Po dobu cca 4 měsíců jsem měla problémy s močením, nepříjemné pálení, nucení na wc..poprvé když jsem byla u doktorky s močí, na kultivaci prý vše ok, ale potíže neustupovaly, až to došlo k močení krve, to už jsem dostala atb, potíže ustoupily až posldní dva dny :zed: ale přece jenom to pořád není úplně dobré, pálení při močení cítím stále, ale není to nic, co by se nedalo vydržet 8o bohužel po atb se o mě objevila i mykóza, ale tu jsem díky bohu zahnala tabletkama a mastí z lékarny..co se u mě ale objevilo také je bolest při sexu. myslela jsem, že je to něco spojeného s ‘nemocema’ a že to odezní, ale boužel už to trvá tak 3 týdny, sice se to dá vydržet, ale je to hodně nepříjemné. Nevíte z čeho by to mohlo být? mám ještě namířeno na urologii, ale tam mi dali termín za měsíc a půl..na gyn. jsem byla naposled v půlce září a prý vše ok 8o Budu moc vděčná za všechny rady :palec:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:47

no vitaj v klube zien, co mavaju zapaly ako na bez pase urolog. problemy…a sex odteraz bude uz stale boliet, mna tak boli už 4 roky, odkedy mam tuto pliagu. Mrzi ma to,ale uz si v tom aj ty.Nic nepomoze,

Celeste97
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 09.10.18 22:47

Viděla bych to na špatně přeléčený zánět močových cest. :think: Po dobrání atb by si neměla mít už vůbec žádné problémy, takže bych znovu dala u dr. moč na kontrolu, hodně pij, jez brusinky a zdrž se sexuálního života prozatím :lol:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 09.10.18 23:01

Nedoléčený zánět,co jiného by to bylo,sexem to dál dráždíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 23:17

@alun-ka byla jsem u doktorky hned po do dobrání atb,moč byla poslána na kultivaci ale výsledky negativní :zed:

Váš příspěvek
Reklama