Bolest při sexu ze zadu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
5.1.22 09:44

Bolest při sexu ze zadu

Zdravím potřebují radu. S partnerkou nemůžem provozovat sex ze zadu protože si stěžuje na neustálou bolest, popisuje mi to jak kdybych ji penisem do něčeho narážel. Myslí si že to je mým penisem mám poměrně velký průměr (18,5), nevím si stím rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
5.1.22 09:55

Něžněji, pomaleji, neprirazet uplne na doraz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
5.1.22 10:02
@Frost2433 píše:
Zdravím potřebují radu. S partnerkou nemůžem provozovat sex ze zadu protože si stěžuje na neustálou bolest, popisuje mi to jak kdybych ji penisem do něčeho narážel. Myslí si že to je mým penisem mám poměrně velký průměr (18,5), nevím si stím rady.

Jestli máš průměr 18,5cm, tak budeš muset přejít na jiný živočišný druh :mrgreen: :mrgreen: Ne promiň, vtípek, asi jsi myslel obvod, že? :P
Budeš muset věnovat víc času předehře a jít na to pomaleji a jemněji. A ona ať si najde úhel, který jí vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
5.1.22 10:11

Mám to s manželem podobně. Většinou se to mění podle fáze cyklu, ale velkou roli hraje i moje psychika. Když na to myslím dopředu, tak jsem většinou nervózní a neuvolním se tolik, jak by bylo potřeba. Někdy to prostě nejde změnit a musíme volit jinou polohu. Neuděláš s tím nic, prostě jí má třeba jen mělkou, každá žena je stavěná i tam vevnitř jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
5.1.22 10:14

No tak to v té v poloze nedělejte né, když jí to bolí.. zjevně do ní pronikáš moc hluboko a narážíš jí do děložního čípku, což jí logicky bolí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 10:19

Také tuhle polohu nesnesu - vadí mi kvůli jizvě po cís. řezu (před porodem to šlo v pohodě). Také pocit, že to tam někde špatně naráží a bolí. A to manžel není nějak extra vybaven a nepomahá ani delší předehra. Leda úplně pomaloučku polehoučku, což je tak jako na chvilku a pak stejně polohu změníme.

• Citovat
  • Nahlásit
5115
5.1.22 10:42
@Aduš8 píše:
Mám to s manželem podobně. Většinou se to mění podle fáze cyklu, ale velkou roli hraje i moje psychika. …
Velkou roli hraje cipek. Kdyz je ovulace tak je dost nizko a boli to.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
5.1.22 10:54

Jestli není masochistka, tak to tak prostě nedělejte, ne? Nebo se má nadopovat a kvůli sobečkovi trpět… fakt nevím. Ty bys trpěl, kdyby jí vzrušovalo ti bodat špendlíky do koulí?
Na mozek už ti toho materálu asi moc nezbylo, no. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 11:51
@Anonymní píše:
Také tuhle polohu nesnesu - vadí mi kvůli jizvě po cís. řezu (před porodem to šlo v pohodě). Také pocit, že to tam někde špatně naráží a bolí. A to manžel není nějak extra vybaven a nepomahá ani delší předehra. Leda úplně pomaloučku polehoučku, což je tak jako na chvilku a pak stejně polohu změníme.

Jsem ráda, že nejsem sama. Taky až po císaři a bolest teda úplně šílená. Prý možná srůsty :?

• Citovat
  • Nahlásit
2105
5.1.22 13:22

@Frost2433 no hlavně jestli používáte správný otvor :dance: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
5.1.22 14:55
@Anonymní píše:
Jsem ráda, že nejsem sama. Taky až po císaři a bolest teda úplně šílená. Prý možná srůsty :?

Taky mě to bolelo…ale po pár týdnech se to upravilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
5.1.22 15:27

No vrážíš jí do čípku, to není příjemné. Ani mě to příjemné není. Ale nikdy tedy nebyl problém se dohodnout, že když to bude zezadu, nebude to tam vrážet jako Vlad Napichovač :nevim: Prostě jí ho tam nervěte pomalu i s kulema a zjistěte, jak hluboko si můžete dovolit jít :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 16:50

Me ta bolest pri poloze zezadu dela dobre :andel: Diky te bolesti to je moje nejoblibenejsi poloha ;)

• Citovat
  • Nahlásit
25466
5.1.22 16:57

Buď opatrnější, dejte si načas, a nepřirážej jako zběsilej. Ať klidně mění polohu, zatímco ty jsi vevnitř, dokud to nebude lepší, někdy stačí jen trochu jinak naklonit pánev a z utrpení je slast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.1.22 13:58

@Fuflík ona sama chce tuhle polohu provozovat, tak nebuď hustej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu