Bolest při spaní na jakémkoliv boku

17.5.16 04:57

Bolest pri spaní na jakémkoliv boku

Dobrý den, mám na vás dotaz jsem ve 20 tt a dnešní noc byla pro me hrozna když jsem si lehla na jakykoliv bok vždy me tam tlačilo…mate stim nějaka zkušenost nebo mam naklusat k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1087
17.5.16 05:34

A co te boli? Kycle, kosti? Ty me boli taky, tak ted spim v pokoji pro hosty, kde mame mekci matraci. Jinak pomaha koupit si v lekarne rozpustny horcik a vapnik a oboje pit 2×denne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 05:55
@anivbl píše:
A co te boli? Kycle, kosti? Ty me boli taky, tak ted spim v pokoji pro hosty, kde mame mekci matraci. Jinak pomaha koupit si v lekarne rozpustny horcik a vapnik a oboje pit 2×denne…

V boku Mé picha kousek nad kyčlí vejs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
17.5.16 06:03

To mám taky a už pěkně dlouho, teď jsem 26.tt.Je to normální, táhnou vazy, zkus si podložit břicho, mě to pomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 06:08
@vverru píše:
To mám taky a už pěkně dlouho, teď jsem 26.tt.Je to normální, táhnou vazy, zkus si podložit břicho, mě to pomáhá

Děkuji za radu ja se spíše bala aby to nebylo něco vážneho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
17.5.16 06:17

@Lenísek 1989 neboj, postupne te bude bolet vsechno mozny i nemozny. Preci jen telo se pripravuje a roztahuje :) ale ti prcci za to stoji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1444
17.5.16 06:32

Takhle se mi spí špatně už několik týdnů na pravém (spát by se nemělo) tam mě to tlačí, na levém se to nelíbí miminku, takže pořád kope. Spát na zádech je super (ironie) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
17.5.16 07:37

@Lenísek 1989
Znám a moc dobře, už kolikrát nevím jak si lehnout, naštěstí mi to začalo až později. Zřejmě je to od kyčlí, zkus spát s polštářem mezi koleny, trochu to uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62760
17.5.16 08:05
@Lenísek 1989 píše:
Ahoj holky tato noc je pro me hrozna když si lehnu na jakykoliv bok vždy me tam tlačí. jsem ve 20tt Mate stim někdo zkušenost? Moc děkuji

Ja spala cele tehotenstvi az do konce na zadech, jinak to neslo :? Na boku mi silene tvrdlo bricho. Divim se, ze jsem tak mohla spat, ted uz ani omylem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama