Reklama

Bolest při vyměšování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 10:22
Bolest při vyměšování

Ahoj. Jsem mladá, děti nemám ale trápí mě buď hemoroidy nebo prasklina. Nevím jestli je vůbec možné abych měla hemoroidy? Máte s tím někdo zkušenost v mládí? Každopádně na záchodě „na velké“ mě to bolí, pálí. Někdy je to lepší a někdy horší. Někdy je i trochu krve na papíře. Fakt hodně se mi nechce k doktorovi, co byste mi doporučili co vám pomohlo? Pořád doufám, že to nějak vyléčit sama. Prosím vaše tipy a rady :) už mě to trápí pár měsíců.

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.09.18 10:29

@Lucka2307 hemoroidy můžeš dostat jen že sezení na vlhké dřevěné lavičce. Zajdi do lékárny,kup si krém na hemoroidy,oni ti poradí. Taky pomáhá koupel v dubové kůře. není proč se stydět,má to každý druhý.

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 10.09.18 10:31

Možná zkusit pestřejší stravu, vlákninu a více pít.

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 11:28

@Aduš8 aha, tak snad to pomůže, něco jsem už zkoušela ale nějak to nezabíralo tak zkusím opravdu poctivě. Je to nepříjemné :/

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 11:29

@Le_lenaz to jo, piju hodně kefiry a tak, ale to se samo asi nezahojí ne? Už to mám dost dlouho .

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 10.09.18 11:31

@Lucka2307 No jde o to jestli nemáš stolici moc tuhou a ta pak dělá třeba paseku tím že tě vždycky znova poraní. Něco takového jsem měla asi v 15 letech. :)

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 11:36

@Le_lenaz to myslím že nemám, ale zapracuju na tom. Díky :D

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 10.09.18 11:45

@Lucka2307 Tak pak zkus opravdu tu lékárnu a poctivě mazat! Nebo lékaře, nemáš se opravdu za co stydět. Ať to dobře dopadne. :) :hug:

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 12:08

@Le_lenaz no jo já vím, ale je mi to prostě nepříjemné :/ snad pomůže lékárna. Děkuji moc!

j-p
Extra třída :D 11712 příspěvků 10.09.18 12:13

@Lucka2307 :) a taky pomůže jestli máš doma kytku aloe vera tak pořádně natirat :) přestane to bolet a stipat ;)

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 10.09.18 12:17

@j-p díky! Zkusím!

j-p
Extra třída :D 11712 příspěvků 10.09.18 18:06

@Lucka2307 ;) jo mám to vyzkoušené.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >