Bolest při vyprazdňování po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petula.van
Nováček 7 příspěvků 10.01.17 09:22
Bolest při vyprazdňování po revizi

Zdravím Vás všechny, před týdnem jsem byla na revizi dělohy po spontánním potratu. První dva dny se nic moc nedělo, jen slabé špinění a teď když jdu na záchod ať už jen na malou nebo i na velkou, tak při dokončování potřeby cítím tlak a bolest v podbříšku a při otření vždy trošku zašpiním, jinak během dne už nešpiním. Bolest to není nějak moc velká, ale mám trošku strach co to může být. Nemáte s tím některá z vás zkušenost? Na kontrolu jsem objednaná až za týden, což asi vydržím, když bolest není velká. Předem moc děkuji za reakce a za pomoc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katiex
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 11.01.17 11:03

Ahoj, být tebou, raději zajdu na kontrolu. Může to být zánět, zbytky sliznice, co dělají neplechu nebo třeba vůbec nic, ale jistota je jistota… Ať se nic nezanedbá. Já špinila po revizi 4dny a podbřišek bolel jen při velké potřebě, když jsem to zadržela dýl než je zdrávo…ale tento problém mám od prvního porodu, jen ne tak intenzivní…ale že tě to bolí i při čůrání je divný… Zajdi tam a dej vědět ;)

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 11.01.17 17:46

@katiex @Petula.van ahojte, holky, v sobotu jsem též byla na revizi (6+3, dle MS 12 týden)..a mám ten stejný problém… že mě bolí břicho při velké..a hlavně tedy když to zadržuju dýl.. i při čůrání… tak snad to nic nebude! :(

katiex
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 11.01.17 17:51

@Barun123 mno záleží jak moc to bolí…počkala bych, dokud to nebude ten týden a pak bych kdyžtak zašla…je to tam celý,,porouchaný", tak je jasný, že to chvíli bolí…ale myslím, že po týdnu by ta bolest neměla být intenzivní…mě polevilo po týdnu i ta bolest při velký…už to mám zase jen tak, jak to bylo předtím…

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 11.01.17 17:58

@katiex jojo, právě jsem si myslela to samé… ta bolest není nic strašnýho, jen je to nezvyklý, protože předtím to tak nebylo. Taky to přisuzuji tomu, že prostě se tam vevnitř něco událo a je to tam „porouchaný“ a musí se to všechno zahojit. Tak snad to tedy přejde.
Jinak si myslím, že kdyby tam něco zůstalo, tak by se už zánět ozýval v podobě horečky a nějakých křečí či většího krvácení. Já doopravdy na tangové intimce mám malilinký flíček, občas něco červeného na toaletním papíře - ale malinko. Takže to taky přisuzuji tomu, že je to teprve 4. den po zákroku, takže mohu být ráda, že nekrvácím víc! Už od úterý nosím tu malinkou intimku a mám ji fakt maličko zašpiněnou za celý den (v sobotu jsem byla na revizi!).

katiex
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 11.01.17 18:05

@Barun123 tak to si myslím, je úplně normální…a krev na intimku je taky v pohodě…

Petula.van
Nováček 7 příspěvků 17.01.17 12:17

Já se přiznám, že jsem to vydržela, včera to bylo 14 dní, už to skoro vůbec nebolí, skoro už nešpiním, jen vždy po velké potřebě otírám i trochu krve. V pátek jdu na kontrolu, tak uvidím co mi doktor řekne. Jinak právě já žádné horečky, únava, bolesti či křeče jsem neměla - jen prostě při té potřebě to tak zvláštně bolelo. Tak uvidím a dám vědět v pátek, jak to dopadlo. :)

katiex
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 17.01.17 13:20

@Petula.van Tyjo to je stejně docela dlouho, špinění ještě teď…ale držím palečky, třeba se jen tělo čistí dýl =)…

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 17.01.17 15:28

@Petula.van dej vedet.. ja mam jit k dr. az za 5 tydnu.. tak snad je vse OK. ;) Ja mam 9 dni po revizi - na intimce uz nemam skoro nic, ale obcas me podbrisek poboliva… :( tak abych byla v obraze. Dekuji!

Petula.van
Nováček 7 příspěvků 18.01.17 07:37

Ty jsi 9 dní po revizi a máš jít na kontrolu až za 5 týdnů jo? Mě to přijde nějak pozdě, mě říkali na kontrolu za 14 dní až 3 týdny. 8o
Každopádně já doufám, že to u mě nebude nic špatného, četla jsem různé, že někoho bolí bříško až do 1. MS někdo zase celou dobu špiní až do 1. MS… každá jsme asi jiná a každé tělo jinak reaguje, ve mě se asi houpou i trochu hormony, protože mi vyskákaly pupínky, což se mi stává i občas před MS a stalo se mi to i pár dní před spontánním potratem… :(

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 21.01.17 20:17

@Petula.van jj, mne rekli, ze mam prijit az po sestinedeli… :nevim:… dnes mam 14 dni po revizi a uz vubec nekolik dni nespinim a citim se uz uplne fit. Obcas brisko malinko zaboli… ale fakt obcas. Uz je to daleko kepsi i pri vyprazdnovani! Chtela bych zacit behat a cvicit - mam doma pas, ale nevim, zda uz mohu. Jestli to neni brzo..

Petula.van
Nováček 7 příspěvků 22.01.17 19:08

@Barun123 @katiex Tak jsem byla na pátek na kontrole a děloha prázdná akorát malá cesta na pravým vaječníku, ale to říkal že je normální a že to zmizí a vše že se srovná. Každý tělo se prý čistí jinak. Řekl mi že klidně už můžeme začít s pohlavním stykem. Jinak je už vše lepší tak uvidíme. :-) Já občas vyrazím teď na běžky..žádný velký záhul, ale je nedělá mi to nějak zle. Na další kontrolu jdu koncem února a to mi udělá i stěry a citologii (to už by mělo být před druhou MS) a snad všechny bude ok a po druhé MS se budeme zase moct snažit. :-)

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 24.01.17 21:22

@Petula.van tak to je super! :) Ja jdu na kontrolu az po sestinedeli… ted jsem si vsimla, ze kdyz se prejim, tak mne zacne pichat v podbrisku pri chuzi… tak snad to nic nebude!… :? Jinak super, jsem si tez rikala, ze 2 menstruace a zacnem zase poradne makat na miminku :D

Petula.van
Nováček 7 příspěvků 25.01.17 08:32

@Barun123 Ono je asi normální, že po tom co jsme nedávno zažili, tak jsme teďka vyplašené z každého píchnutí. :) Já už mám teď uplný pokoj, už mě od víkendu ani bříško vůbec nebolí a ani nešpiním, tak snad je to tedy vše ok. A my už jsme začali zase trénovat na miminko :D… a přítel jak je najednou zase šťastný! :)

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 29.01.17 22:47

@Petula.van ja tez uz zadne bolesti anispuneni, uz cca tyden jsem v pohode! Ted jsem 3 tydny pobrevizi… akorat na gyndu jdu az za dalsi tri tydny! :zed:… po jake dobe jste se do toho pustili?? A co doktor na to?? My bychom taky radi uz na to hupsli, aby mimi bylo co nejdriv! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >