Bolest při vzrušení u muže

Anonymní
10.4.17 09:35

Bolest při vzrušení u muže

Mám docela intimní dotaz ohledně mého manžela. Už asi půl roku ho zlobí při postavení penisu že se mu ten konec jako u žaludku křečovitě zakřiví. Nevíte někdo co to může znamenat? nikam nechce s tím jít, asi se hodně stydí ale trápí ho to.kam případně s tím si má dojít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3351
10.4.17 09:48

Na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
10.4.17 10:45

Mohl by mit spatne srostlou predkozku, ktera by mu zpusobovala to priskrceni. Muj to mel taky, sel za doktorem a ten mu rekl, ze se to stava. Ze se mu mohla natrhnout uzdicka pri sexu a spatne srust zpatky a tak zpusobit tohle. Kdyby to neresil, tak by mohl mit casem velke problemy.
U pritele to doladlo tak, ze sel na „obrizku“ a ma klid ;) pry to hojeni ani moc neboli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
10.4.17 11:25

@BaraNem ma pravdu ;) takovehle veci by se meli resit ;) jinak ti chlapi jsou takove citlivky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 11:44

Holky dekuji za radu, ja si mu pořád říkám aby si stím došel ale on mi pořád říká že neví jak to má ukázat když to má jen při vzrušení. No chlap no, tak mě držte palce ať ho tam dotlačím

• Citovat
  • Nahlásit
2615
10.4.17 12:22
@Anonymní píše:
Holky dekuji za radu, ja si mu pořád říkám aby si stím došel ale on mi pořád říká že neví jak to má ukázat když to má jen při vzrušení. No chlap no, tak mě držte palce ať ho tam dotlačím
@BaraNem píše:
Mohl by mit spatne srostlou predkozku, ktera by mu zpusobovala to priskrceni. Muj to mel taky, sel za doktorem a ten mu rekl, ze se to stava. Ze se mu mohla natrhnout uzdicka pri sexu a spatne srust zpatky a tak zpusobit tohle. Kdyby to neresil, tak by mohl mit casem velke problemy.
U pritele to doladlo tak, ze sel na „obrizku“ a ma klid ;) pry to hojeni ani moc neboli ;)

Možná, že má „klid“ protože měl problémy. Na 95% amputací předkožky-obřízek, ze „zdravotních důvodů“ je naprosto zbytečných. Na druhou stranu je nemalé počet mužů, kteří mají kvůli amputaci předkožky - obřízce, zničený sexuální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 21:08

Tak treba to bude jen malickost a bude se to moc vyresit i jinak ale hlavni ted bude ho tam dostat

• Citovat
  • Nahlásit
2615
10.4.17 21:39
@Anonymní píše:
Tak treba to bude jen malickost a bude se to moc vyresit i jinak ale hlavni ted bude ho tam dostat

Toto pozná jenom lékař. Problém je, že někteří doktoři jsou z mnoha důvodů obřízkochtiví, a v to případě je to potřeba konzultovat s více lákaři. U mne by to nebyl problém, protože nejsem stydlín. Jedna tu psala, že její stydlivý manžel s podobným problémem radši zcela rezignoval na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.17 22:46

@gin 124 jezis tak to snad nebude pripad u meho manzela. chapu ho ze to je neprijemne ale ženské taky chodi na gyndu a nechavaji se vysetrit a to pravidelne tak snad to pro jednou zvladne taky. Dekuji moc za radu

• Citovat
  • Nahlásit
97
10.4.17 22:59

Chlapi jsou citlivky :lol: Jenom te teda upozornim, ze pokud k tomu doktorovi pujde a treba bude muset i na tu obrizku, tak se priprav na neustale knourani a fnukani a prohlizeni jestli to nahodou nehnisa nebo jestli to sesili pekne :lol: a samozrejme ho budes muset chvalit jak je statecny, ze zvladl tak tezkou a narocnou operaci! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2615
10.4.17 23:16
@BaraNem píše:
Chlapi jsou citlivky :lol: Jenom te teda upozornim, ze pokud k tomu doktorovi pujde a treba bude muset i na tu obrizku, tak se priprav na neustale knourani a fnukani a prohlizeni jestli to nahodou nehnisa nebo jestli to sesili pekne :lol: a samozrejme ho budes muset chvalit jak je statecny, ze zvladl tak tezkou a narocnou operaci! :mrgreen:

Mnoho doktor§ jsou chorobní MUDr Obřezávač, a nikde neznamená, že když MUDr Ořezávač řekne, že ta obřízka je nutná, že tomu tak skutečně je. Je mnoho mužů, kterým ta obřízka zničila sexuální život a už 20 let se po výzkumech vedených Dr Johnem Taylorem na University of Manitoba ve Winnipegu ví, proč tomu tak je. Z toho důvodu tu dám dva nákresy i s komentářem:

http://www.beschneidung-von-jungen.de/…erven_03.gif

Vodorovný nápis uprostřed: NENÍ TO JEN KOŽNÍ HADR

Nápis v červené části vpravo: Předkožka obsahuje zhruba 20 000 specializovaných nervových zakončení - 10 na jeden zelený bod na nákresu.

Genitálně intaktní muž má tisíce receptorů pro lehká dráždění a jiná vysoce erotogenní nervová zakončení - mnohá z nich jsou při obřízce ztracena, což vede nevyhnutelně ke snížení sexuální citlivosti obřezaných mužů.

Obřízka má také vážné funkční následky. Při studii s obřezanými muži 84% účastníků zaznamenalo zhoršenou sexuální funkci jakožto důsledek obřízky. (Hammond 1997). Lockwood&Taylor (1996) poskytli důkazy k těmto zprávám obřezaných mužů tím, že zdokumentovali nevratnou ztrátu speciálních erotogenní sliznice při obřízce.

A druhý důvod je tento. Po nenávratné ztrátě nejcitlivějších erotogenních zakončení může dojít k nadměrné keratinizaci zbytku z erotogenního tria - neustále odkrytého žaludu a tím k jeho znecitlivění a v těžkých případech k úplné anorgasmii.

http://www.beschneidung-von-jungen.de/…266b4259.jpg

popis nákresu

vlevo obřezán vpravo intaktní

Berührungreize - dotykové dráždění

verdickte Keratineschicht - zesílená keratinizovaná vrstva

dünne Schlammhaut - tenká sliznice

Nervenendidungen - nervová zakončení.

Vlevo: Přes silnou keratinizovanou vrstvu získají nervová zakončení pouze zlomek z dotykového dráždění oproti intaktnímu penisu

Vpravo: Přes slabou sliznici intaktního penisu ve však dotykové dráždění lehce přenášeno

Obřezaní muži si výrazně častěji stěžovali na progresivní snížení jejich penisu kvůli zvýšené keratinizaci trvale holého žaludu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
11.4.17 19:41

@gin 124 Ono asi i záleží na každém chlapovi. Můj bere jako +, že se mu více znecitlivil žalud- vydrží déle :mrgreen:
Na druhou stranu asi i záleží na doktorovi. Těžko soudit :)
Každopádně si myslím, že než aby chlapa bolel sex nebo se mu nějak křivil penis z toho, že má moc utáhlou uzdičku, tak to raději ať se jde poradit k doktorovi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2615
11.4.17 22:16
@BaraNem píše:
@gin 124 Ono asi i záleží na každém chlapovi. Můj bere jako +, že se mu více znecitlivil žalud- vydrží déle :mrgreen:
Na druhou stranu asi i záleží na doktorovi. Těžko soudit :)
Každopádně si myslím, že než aby chlapa bolel sex nebo se mu nějak křivil penis z toho, že má moc utáhlou uzdičku, tak to raději ať se jde poradit k doktorovi ;)

Ono asi i záleží na každém chlapovi. Můj bere jako +, že se mu více znecitlivil žalud- vydrží déle

To se může časem překlopit do nevýhody, problémy má tak na 10% mužů.

Také to může být zcela něčím jiným, jenže to může zjistit jedině lékař, já křišťálovou kouli nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14466
13.4.17 22:00

Nenapsala jste zásadní informaci - totiž kde přesně dochází k zakřivení. Pokud je do dál za krčkem žaludu, tak to asi nesouvisí s předkožkou a předchozí komenty nejsou k téhle konkretní věci. Bohužel v tom případě by to mohla být Peyroneho nemoc a ta se moc dobře neléčí. 8o
A nedivte se nám chlapům. Vy máte gynekologii…a zkuste najít andrologii. :roll:
Natož s preventivním programem… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2615
13.4.17 23:18
@M_Vladim píše:
Nenapsala jste zásadní informaci - totiž kde přesně dochází k zakřivení. Pokud je do dál za krčkem žaludu, tak to asi nesouvisí s předkožkou a předchozí komenty nejsou k téhle konkretní věci. Bohužel v tom případě by to mohla být Peyroneho nemoc a ta se moc dobře neléčí. 8o
A nedivte se nám chlapům. Vy máte gynekologii…a zkuste najít andrologii. :roll:
Natož s preventivním programem… :mrgreen:

To jsem měl právě na mysli, jenže jsem zapomněl, jak se ta nemoc jmenuje. A hned tu někdo musel dát reklamu na obřízku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama