Bolest při začátku sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaPtacnikova
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 23:12
bolest při začátku sexu

Dobrý den.
Mám takový trošku větší problém v posteli. S mým ex, který byl můj první mě to strašně bolelo, jak začátek sexu, tak průběh. Postupem času jsme zjistili, že jsme neměli žádnou lubrikaci. Dnes mám jiného partnera a mám z našeho prvního pohlavního stylu strach. Jelikož jsem dost úzká, tak se bojím, že se do mě nedostane. I když mám dlouhou předehru, tak se uvolnit nedokážu. Děkuji za rady :nevim:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 07.03.18 23:15

Neměj strach a snaž si to užít :) a zkuste lubrikační gel hned ze začátku :palec:

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 08.03.18 02:13

Hlavne to chlapovi rekni jeste pred akci. Aby nedoslo k nejakymu urazu. Neni ss za co stydet ;-).

anbee
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 17:03

Tenhle problém měla kámoška. Bylo to kvůli tomu, jak píšeš, chlap moc velkej a ona moc úzká. Hlavně na to nesmíš myslet, že to může bolet, to to akorát ještě zhorší. Určitě si koupit lubrikant a mazat! Nebo jestli se stydíš, tak takový ty erotické masážní gely, že plynule z masáže přejdete na „to“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama