Reklama

Bolest při začátku sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaPtacnikova
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 23:12
bolest při začátku sexu

Dobrý den.
Mám takový trošku větší problém v posteli. S mým ex, který byl můj první mě to strašně bolelo, jak začátek sexu, tak průběh. Postupem času jsme zjistili, že jsme neměli žádnou lubrikaci. Dnes mám jiného partnera a mám z našeho prvního pohlavního stylu strach. Jelikož jsem dost úzká, tak se bojím, že se do mě nedostane. I když mám dlouhou předehru, tak se uvolnit nedokážu. Děkuji za rady :nevim:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 07.03.18 23:15

Neměj strach a snaž si to užít :) a zkuste lubrikační gel hned ze začátku :palec:

vertunka
Závislačka 4572 příspěvků 08.03.18 02:13

Hlavne to chlapovi rekni jeste pred akci. Aby nedoslo k nejakymu urazu. Neni ss za co stydet ;-).

anbee
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 17:03

Tenhle problém měla kámoška. Bylo to kvůli tomu, jak píšeš, chlap moc velkej a ona moc úzká. Hlavně na to nesmíš myslet, že to může bolet, to to akorát ještě zhorší. Určitě si koupit lubrikant a mazat! Nebo jestli se stydíš, tak takový ty erotické masážní gely, že plynule z masáže přejdete na „to“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama