Bolest při začátku sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuckaPtacnikova
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 23:12
bolest při začátku sexu

Dobrý den.
Mám takový trošku větší problém v posteli. S mým ex, který byl můj první mě to strašně bolelo, jak začátek sexu, tak průběh. Postupem času jsme zjistili, že jsme neměli žádnou lubrikaci. Dnes mám jiného partnera a mám z našeho prvního pohlavního stylu strach. Jelikož jsem dost úzká, tak se bojím, že se do mě nedostane. I když mám dlouhou předehru, tak se uvolnit nedokážu. Děkuji za rady :nevim:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9692 příspěvků 07.03.18 23:15

Neměj strach a snaž si to užít :) a zkuste lubrikační gel hned ze začátku :palec:

vertunka
Závislačka 4153 příspěvků 08.03.18 02:13

Hlavne to chlapovi rekni jeste pred akci. Aby nedoslo k nejakymu urazu. Neni ss za co stydet ;-).

anbee
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 17:03

Tenhle problém měla kámoška. Bylo to kvůli tomu, jak píšeš, chlap moc velkej a ona moc úzká. Hlavně na to nesmíš myslet, že to může bolet, to to akorát ještě zhorší. Určitě si koupit lubrikant a mazat! Nebo jestli se stydíš, tak takový ty erotické masážní gely, že plynule z masáže přejdete na „to“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama