Bolest při začátku sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuckaPtacnikova
Nováček 3 příspěvky 07.03.18 23:12
bolest při začátku sexu

Dobrý den.
Mám takový trošku větší problém v posteli. S mým ex, který byl můj první mě to strašně bolelo, jak začátek sexu, tak průběh. Postupem času jsme zjistili, že jsme neměli žádnou lubrikaci. Dnes mám jiného partnera a mám z našeho prvního pohlavního stylu strach. Jelikož jsem dost úzká, tak se bojím, že se do mě nedostane. I když mám dlouhou předehru, tak se uvolnit nedokážu. Děkuji za rady :nevim:

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.03.18 23:15

Neměj strach a snaž si to užít :) a zkuste lubrikační gel hned ze začátku :palec:

vertunka
Závislačka 4818 příspěvků 08.03.18 02:13

Hlavne to chlapovi rekni jeste pred akci. Aby nedoslo k nejakymu urazu. Neni ss za co stydet ;-).

anbee
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 17:03

Tenhle problém měla kámoška. Bylo to kvůli tomu, jak píšeš, chlap moc velkej a ona moc úzká. Hlavně na to nesmíš myslet, že to může bolet, to to akorát ještě zhorší. Určitě si koupit lubrikant a mazat! Nebo jestli se stydíš, tak takový ty erotické masážní gely, že plynule z masáže přejdete na „to“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >