Bolest při zavádění tamponu

37
20.5.18 14:20

Bolest při zavádění tamponu

Ahoj, mam nemily problém.
Dnes jsem si zkusila poprvé zavést tampon (Ria mini) a nejde mi to. Nejde mi tam strčit celý, jsem treba už v půlce, ale dal už to proste nejde, bolí to.Je to pro me zklamání, protože v létě poletím k moři a nevim kdy to přesně dostanu, tak jsem počítala s tampony.
Budu ráda za jakékoliv rady, nebo tipy, jak jej dobre zavést
Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
20.5.18 14:23

Kolik ti je? Zkus tampon s aplikatorem, i kdyz me to nevyhovuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
20.5.18 14:24

Chce to cvik. Zkus různé polohy, v různé doby menstruace, různé denní doby. Časem se povede. Když ne, tak bohužel taky můžeš patřit k malému procentu žen, které tampony nesnesou vůbec, to se nedá nic dělat. Ale po prvním pokusu nemusíš házet flintu do žita. Trénuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16989
20.5.18 14:24

Nejsme pro ně všechny anatomicky uzpůsobené. Já, ač jsem po třech porodech, ho nezavedu taky. Zkus Tampax s aplikátorem, to jsou jediné, co můžu používat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
20.5.18 15:00

Ja mam obcas problem pri vymenovani. Posevni vchod je suchy a tampon tam jde spatne. Zkus pri silnejsi MS kdyz je tam porad vlhko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
20.5.18 15:04

Jestli dovnitr strcis prst tak tampon taky. Jestli jsi jeste panna tak zkus vetsi silou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4437
20.5.18 15:07

Lubrikant nebo si kup ty s aplikátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
20.5.18 15:21

Ja si treba zavedu jenom OB tampony. Ria nebo Kotex vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
20.5.18 16:30

Zkus OB procomfort silk touch, maji na povrchu takovou vrstvu pro snadnejsi zavadeni, ja pouzivam jenom tyhle, ria a kotex jsem taky zkousela a je mi neprijemne zavadeni i vyndavani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
20.5.18 17:42

Zavedení chce cvik. Rozhodně bych doporučila ob a nebo tampax s aplikátorem. osobně používám jen tampony a zezacatku to byl taky trochu boj. Teď jak kdy, vše se odvíjí od síly mensteuace. Jiné jak ob mi nesedí, mají jak již zde bylo psáno silk touch povrch a je to rozhodne lepsi. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.9.20 17:51

Ahojte, mám stejný problém, při zavádění tamponu, ale nedostanu se vůbec do půlky.
dneska jsem si ho taky chtěla zkusit zavést. Nevím co mám dělat nějaké rady?
Tampony mám Jessa mini
Ps:je mi 15 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 12:48

Asi před půl rokem jsem si poprvé zavedla tampon, vše šlo v pořádku, nic mě pak nebolelo, atd. Včera jsem zkusila zavést tampon znovu, protože tampony mi přijdou lepší než vložky a hlavně se pak ve škole líp pašují na záchod. Takže zkusila jsem tampon zavést, nešlo to, tak jsem zkusila za chvíli, to bylo úplně v pohodě, ale jakmile jsem tampon zavedla, tak jsem ho necítila ale pak jsem se zvedla a pohla se, tak se objevila obrovská bolest, Vyndavání bylo dvakrát bolestivější. Pak se mi udělalo zle a zvracela jsem. To byl asi šok těla, stává se mi to i po očkování. Ale teď potřebuju pomoc- někdy mě to na tom místě bolí, jindy úplně v pohodě, ale je tam celou dobu hrozně divnej pocit. Ke gynekologovi doufám nepotřebuju, je mi teprve 14. Nějaké rady? Cokoliv? Ublížila jsem si? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama