Bolest při zvednutí ze židle (5. týden)

Anonymní
11.8.14 18:21

Bolest při zvednutí ze židle (5.týden)

Ahoj, dnes mám potvrzeno těhotenství z krve. Začala jsem těhotnět až po Prednisonu, skoro po roce snažení. Moje první těhotenství nedopadlo, tak se teď hrozně bojím :-( dalšího zklamání. Vždy když vstanu ze židle tak mě hrozně bolí v podbřišku, jako bych to měla dostat, je to normální? Při první jsem to nepozorovala. U prvního se mi taky napínala prsa a nyní mám jen citlivé bradavky na dotek. Prostě se cítím úplně jinak než poprvé. Jsme vyjevená a z celého srdce si přeju, aby to tentokrát dopadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22509
11.8.14 18:26

Bolesti jako na MS mě provázely celé těhtenství. Píchalo mě pořád někde, od začátku až do konce.
Neboj se, to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20519
11.8.14 18:27

Příznaky raného těhotenství jsou bohužel stejné jako před nastávající ms (respektive někdy právě v raném těhotenství je „potrat“ zaměňován právě za ms). Aspoň já teda měla pocit - zvláště po nastudování těch nejčernějších scénářů - že potrácím. Výsledkem je za měsíc prvňáček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
11.8.14 18:28

Kazde tehotenstvi je jine, nedes se. Ze zidle vstavej opatrne, pomalu. Taky me boli bricho, kdyz se zvedam ze sedu. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.14 18:29

Mrzí mě, že si po těch všech peripetiích okolo otěhotnění nemůžu užít vše od začátku těhotenství, mám strach.

• Citovat
  • Nahlásit
1398
11.8.14 19:45

Mně taky píchalo jako při ms a hrozně jsem se bála, že dostanu ms. Pak jsem někde četla, že je to uhnizdování a že se tam všechno roztahuje atd. Ptala jsem se na to i doktorky a ta říkala, že je to naprosto normální. Neboj se, všechno bude dobrý. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
11.8.14 19:45

Strach je asi prirozeny. Preci jen po tom clovek touzi a chce, aby to bylo v poradku. Zkus se tak nesledovat a brat to s lehkosti. Ver tomu malymu, ze to zvladne. Zkus si rikat afirmace. Pred spanim a rano nez vstanes, a pak kdykoli behem dne. Dobre je se i pritom koukat do zrcadla. Musis to rikat odhodlane. Proste je to tak a ne jinak. Napr.me tehotenstvi probiha s lehkosti, vse je v poradku, miminko je zdrave.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat