Bolest prsou 5 dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 08:56
Bolest prsou 5 dní po ovulaci

Ahoj holky, jsem pět dní po ovu a opravdu hodně mně bolí prsa. Snažíme se o miminko ale na to mi to přijde moc brzy… Měla jste to některá? Anonym - málokdo ví že se snažíme o miminko.

Reakce:

histep
Závislačka 3442 příspěvků 21.01.17 09:01

Me paty den po ovulaci zacaly desne svedit bradavky, asi na 5 dni, pak to preslo, no a 12 dpo jsem mela // na testu.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 21.01.17 09:11

Me po ovulaci bolela prsa a nic. Další měsíc jsem byla bez příznaků a //. Lepší se nesledovat a nevenovat „priznakum“ takovou pozornost

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 09:42

Nejde mi tak ani o sledování příznaků, ale o to že si nemůžu pořádně lehnout, nebo když se o mě opře psisko tak je to fakt nepříjemné. Ptám se proto, že se mi nezdá že by to bylo tak brzy jako příznak. :nevim: Zakl.

Pipet
Generální žvanilka 24102 příspěvků 21.01.17 09:55

U mě je to příznak blížící se menstruace :nevim:

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 21.01.17 11:39

Já tohle měla taky, presne. Hrozne pnutí, přítel se me nesměl ani dotknout a začalo mi to jak tobe. A byl to jen pms.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 11:43

@Avocado123 no uvidíme. Ms mam dostat az zacatkem unora.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 21.01.17 11:58
@Anonymní píše:
@Avocado123 no uvidíme. Ms mam dostat az zacatkem unora.

Já to měla skoro 14 dni pred ms až do ms. Fakt ti nechci brát naději. Možné je vse, ale i kdyby došlo ke spojeni vajíčka a spermie, neznamená to, ze jsi těhotná. 5 dpo mozna zygota doputovává do dělohy, ale to jestli se uhnizdi neni jiste. Proto příznaky pred 10 dpo jsou buď pms nebo sugesce. Ačkoli jsou zeny, které uz se cítí jinak. No čistě teoreticky to moc možné neni, ale i kdyz se to stává, je to velmi velmi ojedinělé

sonik8721
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 21.01.17 16:55

@histep Ahojky :) Ty čárky byly silné nebo dušíci? :)

histep
Závislačka 3442 příspěvků 21.01.17 17:08
@Martulka23 píše:
@histep Ahojky :) Ty čárky byly silné nebo dušíci? :)

12 dpo byla testovací čárka sice slabá, ale bez hledání ducha, viditelná nejen mně. Pak jsem testovala 15 dpo a to už byla stejně silná jako kontrolní.
Ono taky záleží na citlivosti a značce testu a naředěnosti moči…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >