Bolest prsou a citlivé bradavky

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
3.1.22 01:20

Bolest prsou a citlivé bradavky

Hezký večer, už 14 dni vkuse mě hrozne bolí prsa, mám v nich takový tlak a bradavky citlivé jak nikdy, přijde mi ze se i zvetsily a jsou takové nalité.. mám před ms, občas mě před ni prsa bolivaji, ale tohle jsem teda ještě nezazila a už vůbec ne 14 dnů vkuse.. mate někdo stejnou zkušenost, případně co by to mohlo byt? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
3.1.22 05:59

Vždy mě před MS bolela prsa, ale teď v tehu první příznak. Prsa bolela tak, že jsem nesnesla skoro ani tričko. Po 14 dnech to bylo snesitelnější, ale cítím je na pořád. Priprqvuji se na kojení a je to jeden z na prvnich příznaků :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
3.1.22 07:31

Me bolely snad hned po ms.Fakt strasne dlouho, prislo mi to divné. No a testy po par dnech pozitivní, krev taky a jsem tehotna :D Do toho svedeni bradavek, dvorcu a bolest je stale :D Zkus si pak udělat test a uvidis :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
3.1.22 09:16
@Anicka2888 píše:
Me bolely snad hned po ms.Fakt strasne dlouho, prislo mi to divné. No a testy po par dnech pozitivní, krev taky a jsem tehotna :D Do toho svedeni bradavek, dvorcu a bolest je stale :D Zkus si pak udělat test a uvidis :D

Tak to ti moc gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.1.22 10:42

Tak ja jdu na záchod s tím, ze to urcite není možné. A ani ne 5 sekund… :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
3.1.22 12:21

@Bmslda No vidíš paráda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
3.1.22 12:23

@Bmslda super,bolest prsou vyřešena, gratuluji :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
6.1.22 15:16

Ahoj holky :mavam: jsem v 11tt. Mám šílené pálení bradavky, jako kdyby ji někdo řezal nebo pálil… Co prosím vás pomůže? Máte nějaké rady? Zkoušela jsem obklad vlažný, vazelinu… Ale už nevím kudy kam… Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.1.22 16:00

@Lawre Já si teď mazu olejickama ruznyma a zkus jak teplý tak studeny obklad a pokud by nic nepomohlo, asi bych rekla doktorce, ať ti něco předepíše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
6.1.22 16:05

@Bmslda děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu