Bolest prsou a špinění na začátku 5tt

Anonymní
7.4.21 13:17

bolest prsou a špinění na začátku 5tt

Holky jsem na začátku těhu a prsa bolí jak těžké kameny a začala jsem špinit?
Nemáte některá zkušenost nebo mám plašit? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
7.4.21 13:24

Bohuzel muze normalne prijit ms, tohle je uplny zacatek a pozitivni test malo znamena.. je samozrejme ale take mozne, ze to taky neni vubec nic, muze to byt praskla nejaka cevka…co muzes udelat, zvysit prijem vitaminu c, koupit si ascorutin nebo tak, to stahuje cevy…muzes zavolat na gyndu, mozna ti rekne, ze musis pockat, jak to dopadne a pozve te za 14 dni na kontrolu, nebo te vezme hned a napise ti treba utrogestan, ale to je asi vsechno..drzim palce, at je vse ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 13:26
@Melodie91 píše:
Bohuzel muze normalne prijit ms, tohle je uplny zacatek a pozitivni test malo znamena.. je samozrejme ale take mozne, ze to taky neni vubec nic, muze to byt praskla nejaka cevka…co muzes udelat, zvysit prijem vitaminu c, koupit si ascorutin nebo tak, to stahuje cevy…muzes zavolat na gyndu, mozna ti rekne, ze musis pockat, jak to dopadne a pozve te za 14 dni na kontrolu, nebo te vezme hned a napise ti treba utrogestan, ale to je asi vsechno..drzim palce, at je vse ok

Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
744
7.4.21 13:38
@Anonymní píše:
Holky jsem na začátku těhu a prsa bolí jak těžké kameny a začala jsem špinit?
Nemáte některá zkušenost nebo mám plašit? Děkuji

Muze to byt cokoliv. Tehotenstvi je jeste velmi mlade, vlastne teprve vynechala ms.
Takze spineni muze byt opozdena ms, hematom nebo taky nemusi znamenat vubec nic a tehotenstvi je v poradku.
Na lekare je brzy, na utz nic neuvidi, maximalne vam muze predepsat Utrogestan, nic vic neudela.
Vy sama si muzete koupit Ascorutin, je volne prodejny.

Bolest prsou je normalni, me bolely az do nejakyho 17tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 13:44
@janikema90 píše:
Muze to byt cokoliv. Tehotenstvi je jeste velmi mlade, vlastne teprve vynechala ms.
Takze spineni muze byt opozdena ms, hematom nebo taky nemusi znamenat vubec nic a tehotenstvi je v poradku.
Na lekare je brzy, na utz nic neuvidi, maximalne vam muze predepsat Utrogestan, nic vic neudela.
Vy sama si muzete koupit Ascorutin, je volne prodejny.Bolest prsou je normalni, me bolely az do nejakyho 17tt.

Děkuji, špinění není nijak silné, ale je, tak snad vymizí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat