Bolest prsou a v podbřišku na testu duch

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 11:03
Bolest prsou a v podbřišku na testu duch

Ahoj, mám takový dostaz.
Měla jsem před ms na dvou testech ducha. Teď mám druhý den zpoždění. a už cca 14 dní mě bolí prsa a v podbřišku a jsem pořád unavená. Poslední ms 5.1. - 9.1 a plodné období (viděla to i mudr) cca od 17.1-21.1. a ano milovali jsme se v tomto obdoí. Myslíte že bych mohla být těhotná?

Reakce:
karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 03.02.19 11:05

A test rika co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 11:07

@karkarka byl tam duch na obou testech

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 03.02.19 11:10

Udelej si dalsi ted a mas jasno.

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 03.02.19 11:10

Pokud máš zpoždění a na testu ducha tak to bude asi těhotenství, ne ? Já nikdy neměla falešného ducha. Když už jsem ducha měla, tak to vždy bylo těhotenství. Zkus test zopakovat za dva dny, zda čárka sílí :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 11:22

@karkarka @Andulinkaa1 Udělám další test zítra. Ty testy co jsem si dělalala byli už před ms. a byl tam duch. Tak uvidíme.

Nashvillka
Nováček 2 příspěvky 09.02.19 11:42

@Anonymni
Ahojky, tak jak dopadl poslední test?
Já to teď mám podobně, po ovu (24.1.) mě bolelo v podbřîšku a po stranách vaječníky (ale to mě bolelo už v minulém cyklu).. tentokrát se k tomu týden po ovu přidala bolest prsou, nejdřív po stranách a pak se to zhoršovalo a bolela mě celá, až jsem předevčírem sotva oblékala tričko, protože i při lehkém doteku to dost bolelo. Doma bez podprsenky jsem i musela chodit skoro pošpičkách, aby se mi prsa moc netřásla :D Trochu mi na nich i naběhly žíly. Dnes už bolest trochu polevuje. Poslední dobou jsem taky trochu více unavená.
Menses jsem čekala nejdříve ve čtvrtek (předevčírem), ale nejpozději bych ji mohla dostat až v pondělí (nejdelší cyklus jsem totiž měla 34 dní).
Dnes jsem 16DPO a poprvé jsem testovala, a mám // :).. ještě se nechci radovat, může se stát cokoli, takže budu testovat ještě za pár dní a pak se objednám k doktorovi.
Přikládám svůj graf a dnešní testík.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 11:13

@Nashvillka byl tam další duch. Šla jsem k lékařce, protože mě divně bolelo břicho a tam mi zjistila cystu 50×55. Takže čípky na bolest, v lékárně jsem si k tomu koupila doplněk stravy co mi doporučila lékárnice GS Pupalka forte s vit. E. Nakonec jsem to dostala v sobotu, takže uvidím, co mi řekne doktorka na kontrole, pokud tam stále cysta bude tak mě čeká laparoskopie. No každopádně se na to přišlo včas, takže dobrý.

Každopádně tě nechci strašit a přeju ti, ať to dopadne tak jak si přeješ. ;) Na tvém místě bych se objednala k lékařce a uvidíš. Určitě ti bude brát krev na hcg nebo si to zaplať jako samoplátce. ;) přeji hodně štěstí. :hug:

Nashvillka
Nováček 2 příspěvky 12.02.19 11:35

Ahoj… tak držím palce, aby ti vše dobře dopadlo.. cysty jsou potvory no… já teda zatím nikdy neměla, ale vím, že už jsem párkrát četla od jiných snažilek, že se jim též objevily… Jak píšeš, je hlavně dobře, že se na to přišlo brzy.
Já na gyn byla naposledy v prosinci na preventivku a tam bylo na ultrazvuku vše v pořádku.
Prsa mě pořád trochu pobolívají a občas podbříšek.
Každopádně dnes jsem si dělala další test a čárka zesílila, už je skoro jako kontrolní. Takže k doktorovi jsem objednaná na pondělí, abych si těhu potvrdila a ověřila, zda je vše jak má být.

Snad vše bude ok… A tobě taky přeji, aby se vše spravilo i bez laparoskopie a brzo se vám pak taky zadařilo. Kdyžtak pak dej vědět.. Držím palečky. :hug:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >