Bolest prsou a výtok z prsů před menstruaci

Anonymní
26.9.21 12:58

Bolest prsou a výtok z prsů před menstruaci

Ahoj už pár dní mě bolí podbřišek a břicho jako bych každou chvíli to dostala a již 4 dny mě bolí prsa, častěji čůram. Bylo mi jednou na zvracení. Z prsů mi předevčírem vyteklo pár kapek při zmáčknutí.

Nevím, podle mě to je brzo na těhotenství.
U předchozích dvou jsem měla každé příznaky jiné i průběh obou těhotenství rozdílné.

Menstruaci očekávám v úterý, středa.
Jsem 25 cyklu den.

Prosím anonymně to chci zatím ponechat. Protože nevím zda ti nejsou náhodou nějaké kolegyně z práce.

Kdyby mi nepřišla ve středu menstruace počkala bych ještě další týden, pro6 jistotu.
Je moje menstruace nepravidelná a chodí si různě. Buď dříve nebo později. Proto s testem bych čekala cca 14 dní.

U předchozích těhotenství jsem testovala po 14 dnech kdy nic nepřišlo. To byla jistota a následovala kontrola u lékaře.

Takhle brzy to můžou být příznaky menstruace. Ozvu se během příštího týdne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.9.21 13:04

Bradavky jsou o něco tmavší, citlivá, bolí. Doufám, že není příznak menstruace. Modlím se ať nedorazí menstruace. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 13:10

Bohužel čtu, že citlivá bolestiva prsa jsou i příznaky menstruace :,(. To mi řekněte jak to má v začátcích žena rozeznat :cert: když jsou příznaky v těhotenství začátcích a v menstruaci zcela totožná.

Tak tedy nezbývá nic jiného než doufat, že nedorazí krvácení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 10:11

Ty kapky jsou bílé a mají barvu mleziva o mléka. Prostě to vypadá na mlezivo. Uvidím zda ve středu dorazí očekávaná menstruace. Pořád jsem netrpělivá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat