Bolest prsou hned po ovulci

Anonymní
25.5.21 10:24

Bolest prsou hned po ovulce

Ahoj holky nevím do jakého tématu přiřadit muj dotaz… Už mám 3 měsíc problém a tým že mě hned po ovulaci bolí prsa až do menstruace bohužel ta mrcha vždy dojde ikdyz pár dní co je spozdeni mám pozitivní testy no… Tenhle měsíc mám ale bolest prsou abnormálně nemůžu ležet na břichu bolí mě každý dotek furt mě svědí práva bradavka a sem tam mě bradavky pálí… Ovulace byla před týdnem… Těhotenství si myslím že to nebude už skoro rok se snažíme a buď stejně to nakonec dostanu a vajíčko odejde nebo prostě nic.. tenhle měsíc jsem začala brát gynex macu kyselinu listovou.. manžel bere kotvičník a já do ovulace pila maliník a kontryhel.. sice mě od včerejška sem tam píchne v podbřišku ale popravě nevěřím že se zadařilo a už toho mám celkem dost tak to nějak ani neřeším.. ted ten dotaz 😂nikdee se nepíše že po těch věcech co beru by mě měli něco bolet víc třeba ty prsa nebo nejake vedlejší účinky.. jsem teda poslední ch pár dní i dost unavená ale nemůžu se dočkat nikde že by měl třeba ten gynex takové účinky… Je možné že je to všechno po tom brání těchto věcí? A co popřípadně na to? Ty prsa mě vážně hodně bolí do toho včera večer jsem dostala teplotu zvýšenou 37,1 ono je to vlastně nic ale já většinou mám 36,1 takže je to pro mě už zvýšený.. bojím se abych neměla v prsech třeba zánět nebo něco.. nedejboze když běží syn a skočí na mě to se můžu zbláznit jak to bolí 😭 nemá někdo nějakou zkušenost? Do mestruace mám bohužel ještě týden a to asi se zblázním 🤦🏻 je to trochu zmateně napsané ale syn mě nedá chvilku klídek 😂 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
25.5.21 12:40

Prosim vas…. Bolest prsou je pri ovulaci uplne normalni. I to, ze klidne trva az do menstruace.
Nepatrejte a nehledejte priznaky cehokoliv🙃.

Jinak gynex mne konkretne rozhodil dost cyklus a kontryhel+malinik se pije nejen do ovulace. Pije se 3 tydny a vynechava se tyden ori menstruaci.
A navic- urcite nekombinujte gynex s kontryhelem a malinikem.
Pak se nedivte, ze vas boli kde co, kdyz si date takovou naloz bylinek. Vseho moc skodi a vy v tom mate teda peknej bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 12:55

@janikema90 Milá paní :) děkuji za váš názor :) příznak hledám takový zda nemůžu mít třeba zánět na které bohužel trpím u vaječníku a je známo že zánět se rád stěhuje po těle… Co se týká bylinne kombinace vím že je to více ale je to vše po konzultaci s lékařem a bylinkarem. Oba dva odborníci mě doporučili pít kontryhel i maliník jen do ovulace protože pak to omezuje udržení a správného uhnízdění vajíčka… Co se týká teda otázky k prsou které mám jen na hrudi takže neřeším že mě bolí kde co ale jen vážně ty prsa… že je normální bolení při ovulaci vím ale to mě nikdy nic nebolí a až teď prostě 3 měsíce po ovulaci do menstruace.. je to otravné a omezující hledám řešení nějaké třeba vhodné podprsenky nebo nějakých olejů a čekala jsem že mě někdo poradí v tomhle směru ne v jiných o který jsem nežádala :) ale děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
146
25.5.21 23:40

Mě takhle prsa bolely po ovulaci až do menstruace pravidelně. Někdy víc, někdy míň. Zkoušela jsem nejíst mléčné výrobky, víc pít… Nemyslím si, že by to mělo vliv :) brala jsem to jako změnu hormonů v těle a důkaz toho, že ovuluju (při braní antikoncepce mě nic nebolelo). Teď kojím a ještě neovuluji, tak nevím, jestli porod pomohl, nebo se stav vrátí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat