Bolest prsou, nitoděložní tělísko

Anonymní
24.4.17 21:59

Bolest prsou, nitoděložní tělísko

Ahoj holky,
chci se zeptat. Mám už rok nitroděložní tělísko (Mirenu). Menstruaci nemám vůbec. A už asi 14 dní mám šíleně citlivé bradavky, stačí lehký fotek a bolí to jako čert. Ale jen bradavky, ne celá prsa. Dřív mi manžel jazykem dráždil prsa a byla jsem nažhavená. A v posledních dnech je mi to nepříjemné a bolestivé. A poslední týden mám i žaludek jak na vodě. A ke všemu jsem za poslední asi 2 měsíce přibrala skoro 5kg. Fakt nevím, co se děje. A navíc mi opadla, sice lehce, ale ztlumila se mi chuť na sex. Mohla by Mirena selhat? Jsem i dost unavená, ale říkala jsem si, že příprava Velikonoc, to všechno dalo dost práce. A kdyby náhodou tato antikoncepce selhala, je to průšvih, protože beru antidepresiva. A to v těhotenství vadí. Může ta bolest mít i jinou příčinu? A jakou? Co s tím? Omlouvám se za anonym.
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
24.4.17 22:09

Riziko selhání je mizivé, ale existuje. Mirena může způsobovat cysty na vaječnících a možná by tě od toho mohla bolet i prsa. Každopádně si udělej test a uvidíš, pokud jsou tvé problémy způsobeny těhotenstvím, tak bude pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama