Reklama

Bolest prsou nonstop ... Před, po ovulaci a ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.02.17 13:46
Bolest prsou nonstop ...Před, po ovulaci a ms

Ženy snad někdo poradí… Nikdy mě nebolely prsa ani v těhotenství ani po… Poslední víc jak půl rok mě bolely vždy max týden před ms… Teď mě druhý měsíc pobolivaji před ms po ms před ovulaci po ní a prostě celoměsíčně a i podbřišek trochu jako na ms… Těhotná nejsem koncem prosince byla KO na gyndě a vše ok snad mi někdo poradí co se ssmnou děje :/ třeba má někdo zkušenosti a zanedlouho to zase bude jako dřív… Děkuji za každou radu

Reklama

Reakce:

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 07.02.17 14:00

Ahoj, bereš HA? :) Já jsem jednou byla přesvědčená že jsem těhotná. Nedostala jsem to vůbec, pak takové divně hnědé špinění (opravdu jiné než je to normálně), bolest v podbříšku a příšerná bolest prsou. Doktorka mi řekla, že je to z HA, změnila jsem a je to v pohodě :)

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.02.17 14:05

@Anonymjm neberu antinu já ze zdr důvodu nesmmim kvůli krvi :/ a v tom nejsem testy jsou negativní

Uživatel je onlinealisekR
Kelišová 5006 příspěvků 07.02.17 14:30

Taky si dám poradit…trápilo mě to od skončení kojení, takže poslední rok a půl, teď jsem měla asi dva měsíce klid a opět se to rozjíždí…
Zkus si nechat udělat test na prolaktin, já ho mám aktivní pořád, měla jsem to i mezi dětma. Ono se to asi odborně nějak jmenuje, ale nevím jak. :nevim:

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.02.17 14:31

@alisekR děkuji za radu takže radši k dr :/ chjo

Uživatel je onlinealisekR
Kelišová 5006 příspěvků 07.02.17 14:47
@DenisaRak píše:
@alisekR děkuji za radu takže radši k dr :/ chjo

Já tě plně chápu, mě bolí především levé prso, mám s ním problém od prvního těhotenství…mě to bolí obvykle až do podpaží. Doktorka mi taky řekla, že to nic není, ale prej snad existujou nějaký vitamíny, co to zmírňujou, je to nějaký doplněk. Jsem ale dneska pěkně natvrdlá, takže si nevzpomenu ani na název.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 07.02.17 15:52

Hormonální nerovnováha.

Bonee
Kecalka 176 příspěvků 17.03.17 18:06

@DenisaRak
Ahoj, muzu se prosim zeptat, jestli jsi byla u dr. a zda se u tebe zjistila pricina? Mne boli prsa uz pres mesic (i po menstruaci), coz jsem nikdy nemela. Ja to prikladala k leku Prednison, ktery jsem zacala pred mesicem uzivat, ale doktorka to vyvratila…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama