Bolest prsou po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 11:51
Bolest prsou po menstruaci

Hned co mi skoncila menstruace me zacali bolet strasne prsa. Menses jsem mela jen 4dny. A od ty doby co mi skoncila me boli prsa kazdy den. I pri mensesu coz je normalni. To vim ale proc me boli nadale i po mesickach? Po mensesu jsem 4den a neustale boli, nemam chut k jidlu a zveda se mi porad zaludek :nevim: pochybuji ze bych otehotnela kdyz jsem to ted mela. Tak tomu nerozumim. Mate nekdo vysvetleni? Dekuji za odpoved :)

Reakce:
jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 19.02.18 11:57

Vysvětlení nemám, ale přidávám se s tím samým. Mně vždycky bolela prsa tak 5-2 dny před MS. Teď začala až s příchodem MS a furt bolí. Mám 2 dny po. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 11:58
@Mašličkaa píše:
Hned co mi skoncila menstruace me zacali bolet strasne prsa. Menses jsem mela jen 4dny. A od ty doby co mi skoncila me boli prsa kazdy den. I pri mensesu coz je normalni. To vim ale proc me boli nadale i po mesickach? Po mensesu jsem 4den a neustale boli, nemam chut k jidlu a zveda se mi porad zaludek :nevim: pochybuji ze bych otehotnela kdyz jsem to ted mela. Tak tomu nerozumim. Mate nekdo vysvetleni? Dekuji za odpoved :)

Raději zkus tehotensky test, zejména, pokud měla menstruace jiný průběh, než obvykle. Jinak může jít o nějakou bezvýznamnou hormonální poruchu nebo výkyv, pokud bude test negativní a prsa budou bolet delší dobu, zvážila bych gynekologa. Bereš HA?

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:03
@Anonymní píše:
Raději zkus tehotensky test, zejména, pokud měla menstruace jiný průběh, než obvykle. Jinak může jít o nějakou bezvýznamnou hormonální poruchu nebo výkyv, pokud bude test negativní a prsa budou bolet delší dobu, zvážila bych gynekologa. Bereš HA?

Nn neberu HA. Obvykle mam ms 6dni a ne 4. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:07
@Mašličkaa píše:
Nn neberu HA. Obvykle mam ms 6dni a ne 4. :nevim:

Může to byt stres nebo nemoc. Cokoliv. Nejdříve bych udělala test. Pokud by nezmizely bolesti, zkusila bych gynekologa.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:08

Ja testum neverim. Kdyz jsem byla tehotna minuly rok se slabim duchem mi test vysel v 6tydnu v 8 teprve s plnymi //. A v 9tydnu se mi prestali dvojcatka vyvijet tak byl potrat. Tak test by byl asi stejne negativni ikdybych byla.si myslim :nevim:

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:10

Na gyndu jdu 5.3 jsem objednana tak se o tom urcite zminim. kolikrat to jsou takovy bolesti ze si je musim drzet a mackat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:13
@Mašličkaa píše:
Ja testum neverim. Kdyz jsem byla tehotna minuly rok se slabim duchem mi test vysel v 6tydnu v 8 teprve s plnymi //. A v 9tydnu se mi prestali dvojcatka vyvijet tak byl potrat. Tak test by byl asi stejne negativni ikdybych byla.si myslim :nevim:

Testy jsou v této době velmi spolehlivě už od dvou týdnů po početí a to i ty, co se dají sehnat v běžné drogerii (Pepino, Dipstick). Zkusila bych s citlivostí 10, nebo digitální, ale je dražší. Pokud jim nedůvěřuje tě, můžete zkusit zajít na krevní test HCG. Buď poprosit gynekologa nebo jako samoplatce do nemocnice (pokud to u Vás dělají). Stojí to do 200 Kč, výsledky jsou buď ten samý den nebo druhý den a jsou stoprocentní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >