Reklama

Bolest prsou po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 11:51
Bolest prsou po menstruaci

Hned co mi skoncila menstruace me zacali bolet strasne prsa. Menses jsem mela jen 4dny. A od ty doby co mi skoncila me boli prsa kazdy den. I pri mensesu coz je normalni. To vim ale proc me boli nadale i po mesickach? Po mensesu jsem 4den a neustale boli, nemam chut k jidlu a zveda se mi porad zaludek :nevim: pochybuji ze bych otehotnela kdyz jsem to ted mela. Tak tomu nerozumim. Mate nekdo vysvetleni? Dekuji za odpoved :)

Reklama

Reakce:

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 19.02.18 11:57

Vysvětlení nemám, ale přidávám se s tím samým. Mně vždycky bolela prsa tak 5-2 dny před MS. Teď začala až s příchodem MS a furt bolí. Mám 2 dny po. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 11:58
@Mašličkaa píše:
Hned co mi skoncila menstruace me zacali bolet strasne prsa. Menses jsem mela jen 4dny. A od ty doby co mi skoncila me boli prsa kazdy den. I pri mensesu coz je normalni. To vim ale proc me boli nadale i po mesickach? Po mensesu jsem 4den a neustale boli, nemam chut k jidlu a zveda se mi porad zaludek :nevim: pochybuji ze bych otehotnela kdyz jsem to ted mela. Tak tomu nerozumim. Mate nekdo vysvetleni? Dekuji za odpoved :)

Raději zkus tehotensky test, zejména, pokud měla menstruace jiný průběh, než obvykle. Jinak může jít o nějakou bezvýznamnou hormonální poruchu nebo výkyv, pokud bude test negativní a prsa budou bolet delší dobu, zvážila bych gynekologa. Bereš HA?

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:03
@Anonymní píše:
Raději zkus tehotensky test, zejména, pokud měla menstruace jiný průběh, než obvykle. Jinak může jít o nějakou bezvýznamnou hormonální poruchu nebo výkyv, pokud bude test negativní a prsa budou bolet delší dobu, zvážila bych gynekologa. Bereš HA?

Nn neberu HA. Obvykle mam ms 6dni a ne 4. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:07
@Mašličkaa píše:
Nn neberu HA. Obvykle mam ms 6dni a ne 4. :nevim:

Může to byt stres nebo nemoc. Cokoliv. Nejdříve bych udělala test. Pokud by nezmizely bolesti, zkusila bych gynekologa.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:08

Ja testum neverim. Kdyz jsem byla tehotna minuly rok se slabim duchem mi test vysel v 6tydnu v 8 teprve s plnymi //. A v 9tydnu se mi prestali dvojcatka vyvijet tak byl potrat. Tak test by byl asi stejne negativni ikdybych byla.si myslim :nevim:

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 19.02.18 12:10

Na gyndu jdu 5.3 jsem objednana tak se o tom urcite zminim. kolikrat to jsou takovy bolesti ze si je musim drzet a mackat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 12:13
@Mašličkaa píše:
Ja testum neverim. Kdyz jsem byla tehotna minuly rok se slabim duchem mi test vysel v 6tydnu v 8 teprve s plnymi //. A v 9tydnu se mi prestali dvojcatka vyvijet tak byl potrat. Tak test by byl asi stejne negativni ikdybych byla.si myslim :nevim:

Testy jsou v této době velmi spolehlivě už od dvou týdnů po početí a to i ty, co se dají sehnat v běžné drogerii (Pepino, Dipstick). Zkusila bych s citlivostí 10, nebo digitální, ale je dražší. Pokud jim nedůvěřuje tě, můžete zkusit zajít na krevní test HCG. Buď poprosit gynekologa nebo jako samoplatce do nemocnice (pokud to u Vás dělají). Stojí to do 200 Kč, výsledky jsou buď ten samý den nebo druhý den a jsou stoprocentní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >