Bolest prsou po sundání podprsenky

Anonymní
30.3.20 22:53

Bolest prsou po sundání podprsenky

Ahoj, už delší dobu se potýkám s tím, že pokaždé, když si sundám podprsenku, tak mě prsa začnou neskutečně bolet. Občas ani nemohu zvednout ruce jak strašně mě ty svaly bolí a táhnou. Nedokážu si vůbec představit, že bych byla pár dní bez podprsenky. Bolí to hlavně při doteku na stranách (opravdu hodně). Když si podprsenku nandám zpět, prsa jsou do minuty úplně bez bolesti :nevim:
Máte někdo zkušenost? :oops:
Děkuji :srdce:

(nekojím, beru antikoncepci, při které není menstruace už dva roky, tudíž to není kvůli ms)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16014
30.3.20 22:57

Nemas spatnou podprdu? Spatne drzeni tela? Kdyz mas antikoncepci kde nemas ms tak dlouho, to ti dr schvaluje, nebo si to ordinujes sama bez pauz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
30.3.20 23:34
@Anonymní píše:
Ahoj, už delší dobu se potýkám s tím, že pokaždé, když si sundám podprsenku, tak mě prsa začnou neskutečně bolet. Občas ani nemohu zvednout ruce jak strašně mě ty svaly bolí a táhnou. Nedokážu si vůbec představit, že bych byla pár dní bez podprsenky. Bolí to hlavně při doteku na stranách (opravdu hodně). Když si podprsenku nandám zpět, prsa jsou do minuty úplně bez bolesti :nevim:
Máte někdo zkušenost? :oops:
Děkuji :srdce:(nekojím, beru antikoncepci, při které není menstruace už dva roky, tudíž to není kvůli ms)

Máš kosticové podprsenky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4202
30.3.20 23:36

Mám to z kosticovce a špatné podprsenky… Úplně jednoduše :lol: holky mají pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama