Bolest prsou? Po vysazení HA nebo těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 02:55

Bolest prsou? Po vysazeni HA nebo těhotenství?

Ahoj, jsem 3 týdny bez HA. Plánované vysazení. Sex byl v rozmezí nejspíš pár dní před ovulací, děsně mě bolí prsa, nechci být hned zklamaná jestli to je vysazením nebo těhotenstvím. Jak dlouho mám čekat na testík? Očekávaná MS za týden. Děkuji
:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14860
27.1.22 04:12

Za týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
27.1.22 05:57

Po vynecháni ms, ale po vysazení ha se může ms spozdit prostě proto že tělu chvíli trvá než nastartuje svoje přirozene procesy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
27.1.22 05:59

Po vynecháni ms, ale po vysazení ha se může ms spozdit prostě proto že tělu chvíli trvá než nastartuje svoje přirozene procesy..bolest prsou může znamenat i jen blížící se MŠ a nebo máš ovulaci zrovna teď..kdo ví..mě po vysazení ha první Ms přišla jednou i za 2 měsíce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 10:34

Nezmínila jsi, jak dlouho jste spolu byli. Psala jsi o kauci, takže předpokládám, že jste spolu nově začali bydlet. Teprve až v bydlení toho člověka skutečně poznáš. Měla jsem ex dalo by se říct, že když jsme spolu nebydleli, tak to šlo, pak jsme spolu bydleli pár měsíců a skutečně se poznali a zajistili jsme, že spolu být nemůžeme. Škoda, že jsi hned otěhotněla ještě, když jsi ho skutečně neznala, nebo jsi poznala jaký je, až když jsi byla v tom. Nikdo se nedokáže přetvářet pořád, proto jsem psala to s tím bydlením a poznáním se. To, co bylo předtím byla z jeho strany přetvářka, ukázal se, jaký skutečně byl až když tě opustil. Bude to bolet, možná k tomu odmilování ti pomůže si uvědomit, že ten do kterého ses zamilovala, to byla jen tvá představa o něm, skutečnou povahu jsi poznala až když tě nechal samotnou :?. Každopádně mu to nedělej lehčí, zapiš ho do rodného listu a snaž se z něj dostat co nejvíc peněz, nebuď hodná na někoho, kdo se k tobě zachoval hnusně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 21:10
@Anonymní píše:
Nezmínila jsi, jak dlouho jste spolu byli. Psala jsi o kauci, takže předpokládám, že jste spolu nově začali bydlet. Teprve až v bydlení toho člověka skutečně poznáš. Měla jsem ex dalo by se říct, že když jsme spolu nebydleli, tak to šlo, pak jsme spolu bydleli pár měsíců a skutečně se poznali a zajistili jsme, že spolu být nemůžeme. Škoda, že jsi hned otěhotněla ještě, když jsi ho skutečně neznala, nebo jsi poznala jaký je, až když jsi byla v tom. Nikdo se nedokáže přetvářet pořád, proto jsem psala to s tím bydlením a poznáním se. To, co bylo předtím byla z jeho strany přetvářka, ukázal se, jaký skutečně byl až když tě opustil. Bude to bolet, možná k tomu odmilování ti pomůže si uvědomit, že ten do kterého ses zamilovala, to byla jen tvá představa o něm, skutečnou povahu jsi poznala až když tě nechal samotnou :?. Každopádně mu to nedělej lehčí, zapiš ho do rodného listu a snaž se z něj dostat co nejvíc peněz, nebuď hodná na někoho, kdo se k tobě zachoval hnusně.

Bydlime spolu uz par let? Nechapu vasi reakci :,(  :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1362
29.1.22 13:46
@Anonymní píše:
Bydlime spolu uz par let? Nechapu vasi reakci :,( :andel:

Myslím že ta reakce patří k jiné diskusi kde těhotnou slečnu opustil přítel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat