Bolest prsou porovnání: před MS/na začátku těhu

11.2.20 13:11

Bolest prsou porovnání: před MS/na začátku těhu

Ahoj holky,
mám na Vás dotaz ohledně bolení prsou. Poznala jste díky tomu některá, že jste v tom? Prsa mě bolí vždy před MS jakoby ze stran, někdy cca i 14 dní před, ale je to takové nepatrné, že mi to „běžný den nijak nekomplikuje“. Teď ale mě bolí prsa trošku jinak - bolí celá prsa a tak jako na dotek štiplavě. Bolí mě i při spaní, když se přetočím na bok nebo na břicho, to mi normálně před MS nevadí. měla bych to dostat tak nějak ke konci tohoto týdne..

Měla jste to některá, že vás bolely prsa jinak před ms a jinak při počátečním těhu? Snad rozumíte, na co se ptám, sama si to pořádně neumím vysvětlit :D spíš jen, že to ve mě vyvolává naději.. Už jsem jednou těhu byla, loni v červenci, ale skončilo to revizí, ale tenkrát jsem se až tak nepozorovala, nenapadlo by mě, že bych mohla být v tom.

Děkuju holky za každou zkušenost co napíšete. :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.2.20 13:41

Jo a mám plný obličej beďarů, to jsem taky nikdy neměla. Jak jeden začne mizet, objeví se další dva! Takový velký, bolavý.. Může to také něco znamenat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 13:51

Pokud si dobře vzpomínám, bolely mě dost i bradavky (hodně citlivé i na dotek nebo podprsenku). Měla jsem tenkrát už i celkem velké zpoždění a pořád odkládala test, protože já to nikdy nemívala pravidelně (takže jsem se taky bála, že bude negativní - a to jsme se o mimčo ani nesnažili.) Jednou jsem to už nevydržela, test si udělala a hop- byly tam dvě čárky:). Pokud jsi už hodně nervózní, tak utikej do lékárny, ale možná ještě vydrž do konce toho týdne, pokud to míváš pravidelně. Držím moc pěstičky. :) :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
11.2.20 14:04
@Anonymní píše:
Pokud si dobře vzpomínám, bolely mě dost i bradavky (hodně citlivé i na dotek nebo podprsenku). Měla jsem tenkrát už i celkem velké zpoždění a pořád odkládala test, protože já to nikdy nemívala pravidelně (takže jsem se taky bála, že bude negativní - a to jsme se o mimčo ani nesnažili.) Jednou jsem to už nevydržela, test si udělala a hop- byly tam dvě čárky:). Pokud jsi už hodně nervózní, tak utikej do lékárny, ale možná ještě vydrž do konce toho týdne, pokud to míváš pravidelně. Držím moc pěstičky. :) :kytka: :hug:

Děkuju! :-) no uvidíme, tenkrát jsem měla velké příznaky, ale teď se cítím dobře.. I když tedy jsem se dnes i včera vzbudila jakoby s kocovinkou, ale bojím se, že to nevyjde.. Chtěla jsem si o pauze skočit do lékarny pro test, ale pak jsem to vzdala, že ještě počkám dokud to vydržím :-D jen se bojím, že bude negativní :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 14:18

Ahoj, měla jsem prsa tak bolavé ze jsem se jich nechtěla dotykat :lol: bolely a hlavně byli extra citlivá. Nemohla jsem spát na břiše.
Taky jsem měla kovovou chuť v ústech a spala přes den.
Držím palce :andel:
Snad je to tam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 14:33

@Zapadslunce mě právě zase tolik nebolí, abych nemohla spát na břiše.. Zabolí jen trošku, ale dá se to. Proto se právě bojím si udělat test :/ ale mám to dostat až tak ke konci týdne, tak uvidíme.. Já kovovou chuť nemám, ale mám chvilkama pocit, že mám v puse jak v polepšovně, podobně, jako po nějakém flámu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.2.20 14:58

Před MS mě taky vždy bolely ze stran. Na začátku těhotenství mě bolely celé, ale zduřely mi i bradavky a měla jsem víc viditelné žíly na prsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 15:06

@marshy A byla to stejná bolest, nebo jiná? A nepamatuješ si, jestli i když tě bolela celá, tě o trochu víc bolela ze stran? Mě bolí celá, ale ze stran právě trošku víc.. A je to taková štiplavější bolest bych řekla, než obvykle.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.2.20 15:24

@sykorkan Nějak velká bolest to nebyla, abych se nad tím ze začátku nějak pozastavovala, takže bohužel si nepamatuju, jestli mě ze stran bolely víc. Ale až po pozitivním testu mi došlo, že ty prsa mě vlastně bolej jinak než obvykle. Držím palce, aby to vyšlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 15:36

@marshy Moc děkuju :-) uvidíme, snad to klapne :-) ještě mám otázečku, co se týče akné? Dělají se mi občas maličké nepatrné pupínky, ale teď mám velké a bolavé, mám jich plnou bradu, už pozoruju další velký rostoucí u nosu, vypadám jak strašidlo.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.2.20 15:48

@sykorkan Na akné jsem nikdy moc netrpěla. Sem tam jednou za čas malej pupínek, ale na začátku těhotenství se mi udělal jeden obří na čele. :D nevím jestli to mělo souvislost, ale je pravda, že v tom prvním trimestru se mi pupínky tvořili víc, ale žádný velký boláky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 15:50

@marshy Tak ti moc děkuji, uvidíme, dám vědět, až udělám testík :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
11.2.20 17:01

@sykorkan bolely me o trochu vic nez pred ms a byly natekle a bedary sem mela tez a tehdy sem si myslela ze to je pms :P presne jako ty no a ms neprisla a ja cekala jeste 5 dni a to uz sem mela dalnice :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 07:15

@naka1911 Děkuji, tak kéž by nám to tak také dopadlo! :palec: Mě před MS prsa bolí vždycky, ale nikdy ne tolik, aby mě ta bolest vzbudila u změny polohy, kdy si do nich nechtěně “drbnu” :D a hlavně dnes jsem se opět probudila s malou jakoby kocovinkou, bolí me hlava a cítím se nemocně, ale nic mi není :nevim: citim jako bych měla teplotu, ale mám 36,3. Tak že by??? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 07:30

Já jsem celá nedočkavá za tebe, jak to dopadne :). Kdy zkusíš test? Dej pak hned vědět! :)
Bylo mi taky divně.. ne teda přímo že bych zvracela, nebo že by bolela hlava, ale cítila jsem se tak nějak oslabeně.. Jenže já to přisuzovala tomu, že byly venku vedra :D.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama