Bolest prsou, těhotenství SNAD vyloučeno!

Anonymní
24.10.19 22:03

bolest prsou, těhotenství SNAD vyloučeno!

Zdravím! Píšu spíš z čisté paranoi a ze snahy zjistit, jestli někdo nemáte stejnou zkušenost :) asi druhý den MS jsme měli s přítelem nehodu. I když je to prý vysoce nepravděpodobné otěhotnět během MS (obzvlášť když je mám vždy 7 dní), nedalo mi to a pro jistotu jsem si druhý den koupila tabletku ellaone. Měla jsem za to, že s těmito okolnostmi existuje naprosto minimální a absurdní šance otěhotnět. Od konce MS mě ale začaly hrozně bolet prsa. Čekala jsem že je to nějaký dozvuk ellaone a že to za chvíli přejde, ale prsa už mě bolí druhý týden a nelepší se ani trochu. :-D Dokonce mě to dohnalo k udělání si těhotenského testu - tam nic. Potom z paranoi i druhý od stejné značky ze stejného balení (bylo to 1+1 nebo tak něco) - ten byl také negativní. Testy jsem si dělala s týdenním odstupem, takže předpokládám, že pokud nejsou oba vadné, těhotná prostě nejsem :D ale ničím jiným si takhle dlouhotrvající bolest prsou vážně nedokážu vysvětlit. Od té doby co jsem si vzala ellaone už uplynuly asi 3 týdny. Myslíte, nebo stalo se vám, že by vás postkoitální antikoncepce takhle rozhodila? :D díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6423
24.10.19 22:09

Myslím, že jo. Je to svinstvo plné hormonů a tělo se s nimi musí srovnat. Já teď začala používat antikoncepční kroužek a první měsíc mě prsa úplně pálila pokaždé, když jsem svlékla podprsenku, až mi i kolikátý vyhrkly slzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 22:25

@Aduš8 ja jsem prave kvuli podobnym vecem musela prestat brat HA - proto ted take ta nehoda :D hrozne svinstvo, jak rikas, ale po vysazeni jsem byla v poradku, ne jako po tehle prisernosti :) tak snad mas pravdu :) diky

• Nahlásit
  • Citovat
1032
25.10.19 07:03

Me zase desne bolely prsa cely prvni mesic po vysazeni HA. Takze si myslim, ze to fakt bude spis hormonama se kteryma se telo musi poprat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 09:00

Mám podobný dotaz, beru HA a minulý týden se do mě přítel jednou udělal, pár dní před předpokládaným dostáním MS jsem chytla angínu, v den kdy jsme MS měla dostat jsem začala brát antibiotika, takže ta to neovlivnila. MS se nedostavila, jen velmi slabé špinění první den a pak nic, myslíte, že je možnost otěhotnění nebo to je spíše nemoci, když jsem chybu v užívání ha neudělala. K testu se dostanu až za pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
25.10.19 09:03

@Nikoletka0 na emiminu tehotni pres antikoncepci kazda druha. Jinak ne, rekla bych, ze antikoncepce je pri spravnem uzivani spolehliva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 09:24

@bobulka88 to jsme si všimla právě, ale před třemi měsíci mi doktorka řekla, že mám díky té antikoncepci velmi nízkou sliznici, že mi Teda ha velmi sedí, takže taky myslím, že při správném užívání jen tak sedět nepřestane. Navíc styk, kdy se udělal do mě byl opravdu jen jeden, ale teď jsem zas nervózní z toho, proč Teda MS nemám, vím, že nemoc ji může zpozdit, ale nevím, jak časté to je a zároveň vím, že na počátku těhotenství je špinění časté. Děkuji ale moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
25.10.19 09:46

@Nikoletka0 jestli i na sonu byla velmi nizka sliznice, tak 1. tam se to nema k cemu uchytit, 2. nema moc co krvacet. Sama jsem brala antikoncepci cca rok, ale bud jsem nekrvacela/mela velmi slabou menzes a kratsi, nebo jsem spinila uplne mimo cyklus. Tehotna jsem nebyla, sliznici jsem taky mivala nizouckou. Otestovala jsem 2 druhy HA a delaly to obe. Ale urcite pro svuj klid otestuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 09:57

@bobulka88 jasný no, to mi právě říkala sice už před 3 měsíci, ale jen tak přece nepřestane sedět, když tehdy seděla, víš jak, připisuju to té nemoci, ale já jsem z toho nervózní vždy no, takže tak. Počkám na ten test a pak to případně začnu řešit s doktorkou. Já mám při tom právě MS normální, tohle se mi ještě nestalo, tak jsem z toho nervózní, ale každopádně moc děkuji za odpovědi :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 10:29

@bobulka88 tak nakonec jsem to dostala akorát se zpožděním, což se mi nestalo nikdy, asi to je tou nemoci, která prostě rozhodla organismus, dost se mi ulevilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama