Bolest prsou ve 4 týdnu těhotenství

Anonymní
9.5.21 21:44

Bolest prsou ve 4 týdnu těhotenství

Ahoj holky. V pátek se měla dostavit ms a nic. S pritelem se uz dlouho snazime, byla jsem netrpeliva, tak jsem si udelala test hned vecer a byl pozitivní. Ted bych mela byt cca 4+1 a děsím se toho ze me stále neboli prsa. Teda boli mě přes noc ale přes den ani trochu. Je to v poradku? Ja se hrozne bojim toho ze to značí spatny konec.:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13036
9.5.21 21:49

Muzou te bolet prsa, muze te pichat nebo tahat v podbrisku, muzes mit furt hlad nebo taky trpet nechutenstvim.
Tohle vse je v poradku.

Cekas prvni mimco?

Ja jsem 4+4 a zatim me boli jen prsa. Jinak nic jineho nepocituji. Cekam druhe dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 21:51

@omites o první miminko jsem buhuzel prisla ve 12 tydnu :( šlo o zamlklé těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
1811
9.5.21 21:51

Buď v klidu.. někdo ve 4tt nemá žádné příznaky. Bolest prsou opravdu nic neukazuje o prosperitě těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
9.5.21 21:53

Mě teda prsa nebolela, asi až do 8 tt. Kdybych si neudělala test, ani nevím, že jsem v 6tt. Buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13036
9.5.21 21:54
@Anonymní píše:
@omites o první miminko jsem buhuzel prisla ve 12 tydnu :( šlo o zamlklé těhotenství.

Aha… Mela jsem to podobne. Taky nekdy kolem 10tt zamkle tehotenstvi. 2 roky nato jsem byla tehotna se synem (10) a ze vseho jsem byla strasne vyplasena. Hlavne jsem se koc bala, aby to nemelo zas stejny konec. Tehotenstvi jsem si moc neuzila. A musim rict, ze syn je celkove takovy neklidny…

Ted jsem si rekla, ze tohle tehotenstvi budu mit za odmenu. Pokud je tehotenstvi zalozeno spravne, vydrzi to. Pokud spatne, je lepsi, kdyz odejde na zacatku. Priroda casto vi, co dela v tech prvnich tydnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
9.5.21 22:14

Uklidni se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
9.5.21 22:18

Sem těhotná po třetí a nikdy mě prsa nebolely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
9.5.21 22:18

Klídek, mne se začalo dělat hodně špatně okoli 3 měsíce těhotenství. Každá to má jinak.😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
9.5.21 22:23

Jsem 16tt a prsa me neboli. Jen bradavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10489
10.5.21 06:38

Me bolely hned. Ale byla bych v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
10.5.21 06:52

Jsem 27+4 tt žádný příznaky nemam kromě břicha 😁.. Byt tebou tak se uklidnim a neřeším blbosti je to úplný začátek.. A ty už se stresujes.. Co jako budeš dělat potom..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
10.5.21 07:49

V tomhle týdnu jsem ani nevěděla že jsem těhotná, natož abych zkoumala příznaky. Tak se uklidni. Příznaky můžou i vymizet, a nic se neděje. A nebo můžeš blejt jak šakal, a přijdeš o to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
10.5.21 07:50

Takhle na začátku jsem měla vždycky akorát dojem, že každou chvíli přijde menses. Nějaké typicky těhotenské příznaky až zhruba v sedmém týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
10.5.21 08:04

Za pár dní porodím druhé dítě a žádné těhotenské příznaky jsem snad kromě rostoucího břicha neměla. Ve 4tt jsem o těhu ještě ani nevěděla. Zbytečně plašíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat