Bolest prsou, podbřišku, tři dny opožděná ms

Anonymní
2.8.20 19:18

Bolest prsou,podbrisku tři dny opozdena ms

Ahoj holky. Minuly mesic byla menstruace od 3.-7. A 17teho jsme s pritelem měli dvakrát nechráněný sex.(chci jen ujasnit ze miminko chceme) potom mám pocit 25 teho jsem po tři dny vždy jen při utreni na wc maličko zaspinila, od te doby do teď bílý husty výtok bez pachu. K tomu taky bolesti podbrisku a bolest prsou hlavně teda bradavek. Jsem strasne náladova, ms měla přijít 31ho. Test jsme dělali dnes rano a byl negativní. Mate některá podobně zkušenosti? Samozřejmě vím ze mi nereknete či je to to nebo ono :D jen jsem strasne nejistá a zajímají mě zkušenosti druhých takže dekuji za každou jednu odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
2.8.20 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Minuly mesic byla menstruace od 3.-7. A 17teho jsme s pritelem měli dvakrát nechráněný sex.(chci jen ujasnit ze miminko chceme) potom mám pocit 25 teho jsem po tři dny vždy jen při utreni na wc maličko zaspinila, od te doby do teď bílý husty výtok bez pachu. K tomu taky bolesti podbrisku a bolest prsou hlavně teda bradavek. Jsem strasne náladova, ms měla přijít 31ho. Test jsme dělali dnes rano a byl negativní. Mate některá podobně zkušenosti? Samozřejmě vím ze mi nereknete či je to to nebo ono :D jen jsem strasne nejistá a zajímají mě zkušenosti druhých takže dekuji za každou jednu odpověď :srdce:

Pokud nebude test za pár dní pozitivní, těhotná nejsi. Jen se ti posunul cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4105
2.8.20 19:56

No já ti to klidně řeknu. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
2.8.20 20:06

Kup si krevní test…Ten mi to ukázal dřív jak ten na moč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
2.8.20 20:38

Běž zítra ráno na HCG, odpoledne už mas výsledek a mas to jistě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu