Bolest prsu jako příznak rakoviny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.1.22 14:52

Bolest prsu jako priznak rakoviny

Ahoj, necely mesic me boli prave prso. Vzdy narazove, pichne me v nem. Uz jsem objednana na kontrolu k doktorovi, ale nemuzu se soustredit a myslim na nejhorsi. Bulku necitim, ale to pry vubec neni nutne. Mely jste nekdo takovou divnou bolest v prsu a co to nakonec bylo? Je to jen v jednom. I vecer, kdyz lezim, tak me tam obcas pichne, potom citim paleni. Na dotek neboli nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1157
15.1.22 15:06

Me zacalo takto bolet prso po ockovani. Cca na dva tydny. Nejsi po ocku? Ale odeznelo to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:09

Bolest prsu obvykle neni priznak rakoviny. Spis zablokovanych zad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 15:11
@anahita píše:
Me zacalo takto bolet prso po ockovani. Cca na dva tydny. Nejsi po ocku? Ale odeznelo to samo.

To ne, ockovani mam za sebou uz v lete. Porad to prohmatavam. Ono to neni primo bolest, ale pichnuti a pote je tam citi jakoby paleni. Ani se to neda moc dobre popsat. A ani neumim urcit, z jakeho mista to vychazi. Cetla jsem, ze sice je to mene obvykle, ale i takova bolest muze byt priznakem nadoru. Prso vypada normalne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 15:15
@mroe píše:
Bolest prsu obvykle neni priznak rakoviny. Spis zablokovanych zad.

To jsem take cetla, ale jak dlouho to muze trvat? Zada me neboli. Ta bolest neni na povrchu prsou, ale jakoby uvnitr. Taky to muze byt cysta nebo fibriom nebo jak se tomu rika. Pry tam muze neco rust a tlacit na okolni tkan a zpusobovat bolest. Nekdy pry i rakovina boli, zvlaste agresivni zanetlivy typ.

• Citovat
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:16
@Anonymní píše:
To ne, ockovani mam za sebou uz v lete. Porad to prohmatavam. Ono to neni primo bolest, ale pichnuti a pote je tam citi jakoby paleni. Ani se to neda moc dobre popsat. A ani neumim urcit, z jakeho mista to vychazi. Cetla jsem, ze sice je to mene obvykle, ale i takova bolest muze byt priznakem nadoru. Prso vypada normalne.

Je to bolest typicka pro drazdeni nervu. S prsem to nesouvisi ( krome mista).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:18
@Anonymní píše:
To jsem take cetla, ale jak dlouho to muze trvat? Zada me neboli. Ta bolest neni na povrchu prsou, ale jakoby uvnitr. Taky to muze byt cysta nebo fibriom nebo jak se tomu rika. Pry tam muze neco rust a tlacit na okolni tkan a zpusobovat bolest. Nekdy pry i rakovina boli, zvlaste agresivni zanetlivy typ.

No, jak myslis, kdyz to vis lepe…ale pak nevim, na co se tedy ptas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 15:19
@mroe píše:
Je to bolest typicka pro drazdeni nervu. S prsem to nesouvisi ( krome mista).

Kez by, radeji jdu na ultrazvuk, at neco nezanedbam. Cetla jsem plno pribehu, kdy zeny hned nesly, treba Anna K., a potom to bylo uz velke. A hodne zen rikalo, treba Michaela Kuklova, ze ackoli uz v prsou neco citily, ultrazvuk a mamograf opakovane nic neodhalil, az ponekolikate.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 15:20
@mroe píše:
No, jak myslis, kdyz to vis lepe…ale pak nevim, na co se tedy ptas.

Samozrejme, ze bez vysetreni nic nevim a uvidim v patek. Jen si rikam, co by to mohlo byt, pokud vyloucim to nejhorsi.

• Citovat
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:21
@Anonymní píše:
Kez by, radeji jdu na ultrazvuk, at neco nezanedbam. Cetla jsem plno pribehu, kdy zeny hned nesly, treba Anna K., a potom to bylo uz velke. A hodne zen rikalo, treba Michaela Kuklova, ze ackoli uz v prsou neco citily, ultrazvuk a mamograf opakovane nic neodhalil, az ponekolikate.

Jo, novinari toho napisou hodne… A jedno nepresne prohlaseni a uz je z toho pohadka a peti katastrofalnich dejstvich…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:21
@Anonymní píše:
Samozrejme, ze bez vysetreni nic nevim a uvidim v patek. Jen si rikam, co by to mohlo byt, pokud vyloucim to nejhorsi.

Tak schvalne. Co sazis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46678
15.1.22 15:24

Skripnuty nerv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 15:24
@mroe píše:
Jo, novinari toho napisou hodne… A jedno nepresne prohlaseni a uz je z toho pohadka a peti katastrofalnich dejstvich…

Tchyni ted nasli nador v ramci preventivni prohlidky, je ji 77, uz je po operaci, tak jsem v panice. A jeste po operaci jo rekli, ze tam mm zustal a ze bud operace znovu nebo ozarovani, nakonec se pry jednomyslne dohodli na ozarovani.

• Citovat
  • Nahlásit
46678
15.1.22 15:28

No tak nevím, ale běžně se léčba stanoví předem. Tzn najde se nádor, stanoví se typ, sejde se konzilium a stanoví se postup léčby. Ze by se to teď dělalo nějak jinak? A I kdyby, co má společný nádor tchyně s tebou a tvým zdravím? Podle popisu je to skripnuty nerv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30925
15.1.22 15:28
@Anonymní píše:
Tchyni ted nasli nador v ramci preventivni prohlidky, je ji 77, uz je po operaci, tak jsem v panice. A jeste po operaci jo rekli, ze tam mm zustal a ze bud operace znovu nebo ozarovani, nakonec se pry jednomyslne dohodli na ozarovani.

No, a co z toho plyne? S tebou to souvisi jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat