Bolest prsu jako příznak rakoviny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
15.1.22 16:39

Tak děkuji holky. Ja uz jsem obezretna, protoze v lete mi z vlekle vyrazky nad rtem vypadajici jako opar diagnostikovali rakovinu kuze a zanedbala jsem to sama tim, ze jsem nesla drive na kozni s biopsii. Take si lidi mysleli, ze neco takoveho neni mozne a jeste ve 40+. Takze uz se nedivim nicemu.

• Citovat
  • Nahlásit
60
16.1.22 14:55

S bolestí prsou se potýkám běžně. Řezavou, bodavou. Mají společný jmenovatel - záda. Když se mi to stalo prvně, vyšilovala jsem. Teď už vím, že potřebuji fyzioterapii, která bolest odbourá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 08:46
@Fett píše:
S bolestí prsou se potýkám běžně. Řezavou, bodavou. Mají společný jmenovatel - záda. Když se mi to stalo prvně, vyšilovala jsem. Teď už vím, že potřebuji fyzioterapii, která bolest odbourá.

Děkuji, kdybych věděla, že to není nic vážného, tak mi ta bolest jako taková až tak nevadí, není to nic nesnesitelného, občas píchne nebo bolí jako namožený sval. Ale trvá to prostě už dlouho, od poloviny prosince a hlavně jen v jednom prsu.

• Citovat
  • Nahlásit
46678
17.1.22 09:06
@Anonymní píše:
Děkuji, kdybych věděla, že to není nic vážného, tak mi ta bolest jako taková až tak nevadí, není to nic nesnesitelného, občas píchne nebo bolí jako namožený sval. Ale trvá to prostě už dlouho, od poloviny prosince a hlavně jen v jednom prsu.

To vypadá skutečně jako od páteře, něco zablokovaného. Zbytečně se nedes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 09:10
@inkakřivák píše:
To vypadá skutečně jako od páteře, něco zablokovaného. Zbytečně se nedes.

Tak jak říkám, v pátek jdu na gynekologii, kde mají ultrazvuk a požádala jsem o kontrolu.
Vystřeluje to na vnitřní straně pravého prsa. Pokud na to místo ale sáhnu, bolest žádná, je to kdesi uvnitř. Během dne nebo i když ležím večer na zádech nebo na boku. Normálně bych tomu asi nevěnovala pozornost, ale jak onemocněla tchýně a začala jsem číst příběhy nemocných, kde pořád nabídají k okamžité lékařké prohlídce, tak jdu.

• Citovat
  • Nahlásit
24783
17.1.22 09:16
@Anonymní píše:
Tak jak říkám, v pátek jdu na gynekologii, kde mají ultrazvuk a požádala jsem o kontrolu.
Vystřeluje to na vnitřní straně pravého prsa. Pokud na to místo ale sáhnu, bolest žádná, je to kdesi uvnitř. Během dne nebo i když ležím večer na zádech nebo na boku. Normálně bych tomu asi nevěnovala pozornost, ale jak onemocněla tchýně a začala jsem číst příběhy nemocných, kde pořád nabídají k okamžité lékařké prohlídce, tak jdu.

Já to znám a věř mi, je to od páteře.
A mám 3 známé, které jsou po léčbě nádoru v prsu, a ani jedna necítila žádnou bolest v prsu. To tě snad uklidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 09:20
@Betty MacDonald píše:
Já to znám a věř mi, je to od páteře.
A mám 3 známé, které jsou po léčbě nádoru v prsu, a ani jedna necítila žádnou bolest v prsu. To tě snad uklidní.

Díky, vyšetření v pátek se blíží, tak budu vědět. Je fakt, že mám sedavé zaměstnání a dříve mě i záda občas bolela, dolní část nad bedry. Ale nikdy do toho prsa a teď záda nebolí a tohle. Je to, jako by člověka bodlo u srdce, akorát, že srdce je na druhé straně.
Jak dlouho Ti to takhle trvá? Cítím to skoro měsíc, to mi na tom přijde divné.

• Citovat
  • Nahlásit
46678
17.1.22 10:12

Ale jo, záda mě nikdy nebolela a tohle jsem měla ocas taky. Ostrá pálivá bolest. Pomohlo pokaždé začít cvičit na záda, stačí si najít cviky na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
2.2.22 23:11
@Anonymní píše:
Díky, vyšetření v pátek se blíží, tak budu vědět. Je fakt, že mám sedavé zaměstnání a dříve mě i záda občas bolela, dolní část nad bedry. Ale nikdy do toho prsa a teď záda nebolí a tohle. Je to, jako by člověka bodlo u srdce, akorát, že srdce je na druhé straně.
Jak dlouho Ti to takhle trvá? Cítím to skoro měsíc, to mi na tom přijde divné.

Ahoj, tak jak jsi dopadla? Řeším něco obdobného. Už jsem měla být po sonu, ale onemocněla doktorka…tak ještě deset dní 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.22 07:31
@Radulinkka píše:
Ahoj, tak jak jsi dopadla? Řeším něco obdobného. Už jsem měla být po sonu, ale onemocněla doktorka…tak ještě deset dní 🙄

Pristi ctvrtek jdu na mamograf a ultrazvuk. Doktorka takto od pohledu a pohmatu zadne zmeny nevidela, tak napsala ten mamograf a ultrazvuk.

• Citovat
  • Nahlásit
211
3.2.22 08:55
@Anonymní píše:
Pristi ctvrtek jdu na mamograf a ultrazvuk. Doktorka takto od pohledu a pohmatu zadne zmeny nevidela, tak napsala ten mamograf a ultrazvuk.

Tak to jdeme skoro stejně, já jdu 12., v sobotu. Moje doktorka se poté, co neshledala nic zvláštního pohmatem, hodně zdráhala mi vůbec napsat doporučení na sono, člověk si připadá jak úplný blbec. Ale klid je klid. Bolí to pořád, pořád o tom prsu vím…tak dej vědět, jak jsi dopadla, budu držet pěsti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.22 08:57
@Radulinkka píše:
Tak to jdeme skoro stejně, já jdu 12., v sobotu. Moje doktorka se poté, co neshledala nic zvláštního pohmatem, hodně zdráhala mi vůbec napsat doporučení na sono, člověk si připadá jak úplný blbec. Ale klid je klid. Bolí to pořád, pořád o tom prsu vím…tak dej vědět, jak jsi dopadla, budu držet pěsti :-)

Dám vědět. Mě už píchání přešlo, spíše cítím občas jako by mě bolela kost pod prsem, jak bolest hrudní kosti. Prso samotné už nebolí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat