Bolest pupíku po vytáhnutí piercingu

302
4.12.19 08:51

Bolest pupíku po vytahnuti piercingu

Ahoj holky, hledala jsem podobne tema ale nenasla :think:… Zacinam 8 tyden, vcera jsem si vytahla piercing z pupiku, tim jak jsem nafoukla tak se tak tak vlezu do gati a ten piercing me tlacil. Po tom co jsem ho vyndala z pupku, tak me pupik boli. Nemate nejaka zkusenost nebo co by to mohlo byt? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

439
4.12.19 09:34

Ahoj, nepracuje nějak ta dírka? Jak se ti natahuje kůže břicha řekla bych, že to může být spojeno s tím. Mě po vytažení piercingu nic nebolelo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
4.12.19 09:54

@leylen Me prijde uplne normalni jako predtim, spis je mi divny ze zacala bolet az po vytahnuti piercingu :think: tak nevim, i tak diky za nazor :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
4.12.19 09:58

@Mikea no sledovala bych to, jestli se tam neudělá nějaká trhlinka a zánět :think: jinak nevím, to by mě zajímalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 11:11

Nevím, mě nic nebolelo a dokonce jsem ho snad po půl roce bez problémů dala zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 11:16

@Mikea Mazala bych to bepanthenem plus pokud se v tehu muze, jinak vodou se soli jako kdyz ti piercing daj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
4.12.19 11:19

@leylen Sledovat to urcite budu :slight_smile: a snad to bude jen tim jak se natahuje kuze a nic horsiho.. @Andulicka16 vyzkousim, dekuji :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 13:42

@Mikea Mne to u prvniho tehotenstvi taky bylo neprijemne, dokonce mi pak ta kuze kde byl piercing praskla a od te doby jsem bez piercingu, pichat znova uz jsem si to nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama