Bolest ramene-mohlo být něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 09:00
Bolest ramene-mohlo být něco špatně?

Prosím o vaše názory.
Před třemi týdny jsem prodělala revizi po ZT..

Poslední MS byla 10.1., cyklus mám 25-26 dní. Těhotenský test mi vyšel pozitivní už začátkem února, prostě už pár dní před vynechanou ms. Cca 26.ledna mě začalo bolet rameno, bolest se stupňovala, střílelo mi to až do ruky. Bolelo mě to od šíje, přes rameno a až teda do té ruky+to bylo celé nepříjemné na dotek, jako kdybych to měla např. odřené/spálené. Bolelo to i v noci, nenašla jsem žádnou úlevovou polohu. Říkala jsem si, že to mám třeba od špatného ležení v noci..Asi po 2 týdnech neustupující bolesti už jsem s tím chtěla zajít k dr., protože jsem v tu dobu už měla pozitivní test a na více serverech jsem se dočetla, že bolestí ramene se může projevovat i mimoděložní těhotenství. Nicméně bolest po těch 2 týdnech zmizela, ještě před prvnim vyšetřenim na gynekologii.
Těhotenství se zdálo být v pořádku, v poslední poradně jsem byla v 9.týdnu, další kontrola měla být ve 13.týdnu.
Abych to zkrátila, v 11+4tt jsem začala lehce špinit, opravdu lehounce, někdy třeba i celý den nic a druhý den zase 1×, max.2×, bez bolesti bricha, bylo mi jinak uplne dobře, tak jsem neplašila. Vydržela jsem to takto 4 dny, pak už mi to bylo divné a tak jsem utíkala k dr., který mi bohužel potvrdil ZT s tím, že se plod nevyvijel už cca 2 týdny.
Už jsem 3 týdny po zákroku a je mi jasný, že s tím nic neudělám, čas nevrátím. Jen by mě zajímalo, zda mohla mít souvislost bolest ramene na samém začátku těhotenství s pozdějším ZT? Mohla to být nějaká známka toho, že embryo bylo „špatné“ už od začátku? Je mi jasný, že nikdo z vás tu nemá křišťálovou kouli :D ale zajímalo by mě, jestli některá z vás nemá podobnou zkušenost. ;)
Omlouvám se za sloh.. :lol:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 29.04.18 09:06

Podle me s tehotenstvim to vůbec nesouvisí… Viděla bych to na skriply nerv

Rouckm
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 29.04.18 19:36

Souvislost boleni ramene se ZT opravdu nevidim :nevim: bolest pri mimodeloznim muze vystrelovat do ramene, z duvodu vetsiho krvaceni do dutiny brisni. Pokud jsi nemela mimodelozni, souvislost s bolesti ramene/paze to mit nemuze. Spis to, opravdu vypada na spuvislost s problemem v krcni pateri.
Mrzi mne, ze te to potkalo :,( :hug: at se brzy zadari

Anonymní  30.04.18 06:42
@Rouckm píše:
Souvislost boleni ramene se ZT opravdu nevidim :nevim: bolest pri mimodeloznim muze vystrelovat do ramene, z duvodu vetsiho krvaceni do dutiny brisni. Pokud jsi nemela mimodelozni, souvislost s bolesti ramene/paze to mit nemuze. Spis to, opravdu vypada na spuvislost s problemem v krcni pateri.
Mrzi mne, ze te to potkalo :,( :hug: at se brzy zadari

Taky si myslím, no. Dekuju moc. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama