Bolest ramene-mohlo být něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 09:00
Bolest ramene-mohlo být něco špatně?

Prosím o vaše názory.
Před třemi týdny jsem prodělala revizi po ZT..

Poslední MS byla 10.1., cyklus mám 25-26 dní. Těhotenský test mi vyšel pozitivní už začátkem února, prostě už pár dní před vynechanou ms. Cca 26.ledna mě začalo bolet rameno, bolest se stupňovala, střílelo mi to až do ruky. Bolelo mě to od šíje, přes rameno a až teda do té ruky+to bylo celé nepříjemné na dotek, jako kdybych to měla např. odřené/spálené. Bolelo to i v noci, nenašla jsem žádnou úlevovou polohu. Říkala jsem si, že to mám třeba od špatného ležení v noci..Asi po 2 týdnech neustupující bolesti už jsem s tím chtěla zajít k dr., protože jsem v tu dobu už měla pozitivní test a na více serverech jsem se dočetla, že bolestí ramene se může projevovat i mimoděložní těhotenství. Nicméně bolest po těch 2 týdnech zmizela, ještě před prvnim vyšetřenim na gynekologii.
Těhotenství se zdálo být v pořádku, v poslední poradně jsem byla v 9.týdnu, další kontrola měla být ve 13.týdnu.
Abych to zkrátila, v 11+4tt jsem začala lehce špinit, opravdu lehounce, někdy třeba i celý den nic a druhý den zase 1×, max.2×, bez bolesti bricha, bylo mi jinak uplne dobře, tak jsem neplašila. Vydržela jsem to takto 4 dny, pak už mi to bylo divné a tak jsem utíkala k dr., který mi bohužel potvrdil ZT s tím, že se plod nevyvijel už cca 2 týdny.
Už jsem 3 týdny po zákroku a je mi jasný, že s tím nic neudělám, čas nevrátím. Jen by mě zajímalo, zda mohla mít souvislost bolest ramene na samém začátku těhotenství s pozdějším ZT? Mohla to být nějaká známka toho, že embryo bylo „špatné“ už od začátku? Je mi jasný, že nikdo z vás tu nemá křišťálovou kouli :D ale zajímalo by mě, jestli některá z vás nemá podobnou zkušenost. ;)
Omlouvám se za sloh.. :lol:

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 29.04.18 09:06

Podle me s tehotenstvim to vůbec nesouvisí… Viděla bych to na skriply nerv

Rouckm
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 29.04.18 19:36

Souvislost boleni ramene se ZT opravdu nevidim :nevim: bolest pri mimodeloznim muze vystrelovat do ramene, z duvodu vetsiho krvaceni do dutiny brisni. Pokud jsi nemela mimodelozni, souvislost s bolesti ramene/paze to mit nemuze. Spis to, opravdu vypada na spuvislost s problemem v krcni pateri.
Mrzi mne, ze te to potkalo :,( :hug: at se brzy zadari

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 06:42
@Rouckm píše:
Souvislost boleni ramene se ZT opravdu nevidim :nevim: bolest pri mimodeloznim muze vystrelovat do ramene, z duvodu vetsiho krvaceni do dutiny brisni. Pokud jsi nemela mimodelozni, souvislost s bolesti ramene/paze to mit nemuze. Spis to, opravdu vypada na spuvislost s problemem v krcni pateri.
Mrzi mne, ze te to potkalo :,( :hug: at se brzy zadari

Taky si myslím, no. Dekuju moc. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >