Bolest rány po operaci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
416
26.10.21 16:02

Bolest rány po operaci

Zdravím,
zajímaly by mě vaše zkušenosti, jak dlouho vás bolely rány po operaci, především na dotek.
Mám po operaci pupeční kýly necelé dva týdny a na dotek mě rána stále bolí. Nosím i stahovací pás (musím), takže tím si to taky trochu mačkám a pobolívá to…
Stehy mám čerstvě venku a rána se dle Mudra hezky hojí.
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.10.21 16:22

Když jsem byla po laparoskopii (slepak). Po asi 3 dnech mě pustili domu. Za 3 dny jsem šla k doktorce na kontrolu, že to hodně bolí na dotek ta mě poslala do nemocnice a na ultrazvuku zjistila, že je to volná tekutina a nechali si mě tam. Takže bych raději zašla na ultrazvuk. PS: Ale byli to fakt velký bolesti, že když to doktor zmáčkl praštila jsem ho do ruky 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3905
26.10.21 16:25

Jizva po císaři byla citlivá na dotek ještě cca po měsíci, pak už ne. Vyloženě bolest to byla tak týden, pak už jen takové pobolívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
26.10.21 16:35

@ČervenoBíláNicol Tak po laparoskopii je větší bolest divná, když jsou to jen malé dírky, já mám břicho kuchnutý a sešitý na 11 cm :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.21 16:36

@Fircon to je taky pravda 😃. Ale jestli tě lékař hlídá a ví o tom tak to bude třeba morální 😅 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
26.10.21 16:38

@Lily Evans Tak není to velká bolest, že bych si vzala prášek, to ne… Spíš jen na ten dotek mě bolí rána, cítím to hlavně kvůli tomu stahovacímu pásu, který celou dobu tlačí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
26.10.21 16:40

@ČervenoBíláNicol Dnes jsem byla na vytažení stehů, říkal, že to vypadá krásně, že se to dobře hojí… Nevím, jestli by to nebylo na ráně vidět, kdyby bylo něco v nepořádku.
O bolesti jsem mu bohužel neřekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16737
26.10.21 16:43

Tak po 14 dnech to může ještě mírně pobolívat, ale aby to bolelo nějak hodně, to se mi nezdá…syn byl na pupeční kýle a bolelo ho to tak ty 3 dny…pak už o tom nevěděl. Záleží jak velkou máš jizvu samozřejmě…ale hlídala bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.21 16:44

@Fircon řekla bych mu o té bolesti, tím ultrazvukem se nic nezkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4052
26.10.21 18:11

Po laparoskopii mě na dotek některé rány bolely 3 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu