Bolest ruky po pádu

30
10.6.21 23:39

Bolest ruky po pádu

Dobrý den,
Prosím o radu.
Před 14 dny jsem blbě spadla, bolela mě ruka, poté nějak přestala a při blbým pohybu bolí, když něco blbě vezmu, bolí. Nerada chodím s každou blbosti k doktorovi. Bolí mě to v těchto místech, ale není to oteklé. Mohu poprosit o radu, zda někdo měl něco podobného? Vím, že rtg by ukázal, ale třeba to je jen naražený a s tím tam jít nechci :) děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
773
11.6.21 00:56

Jsem celkem nešikovná tak mám pořád něco :mrgreen:.
Zlomenina se u mě ukazovala tím, že to místo bylo nateklé, pulsovalo to a opravdu se s tou částí těla nedalo nic dělat.
Podle mě to máš naražené, Zkus potřít tygří mastí nebo nějakou horkou mastičkou.

Ale lékař by byla jistější volba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
11.6.21 06:22

Hele rentgen je za pár minut hotový. Došla bych k obvodní a řekla vše co si psala a došla si na RTG. Ono to nemusí být úplně zlomené ale nastipnute. A pokud s tím budeš hýbat, tak to může bolet ještě dlouho, když to nebude mít klid na hojení.
A pokud jako po úrazové bych jako první pomoc mazala Traumaplantem. Osvědčené a zabírá. Ale ne v případě zlomeniny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53518
11.6.21 08:39

Ono je hezký, že tam nechceš jít s něčím naraženým, ovšem že je to naražené, zjistí až v okamžiku, kdy tam půjdeš :nevim: Měla jsem spolužačku, co s nějakou zlomenou kostčkou v noze chodila dva týdny, protože sice to fest bolí, ale není to nateklý a se zlomeninou se jen tak existovat nedá. Mému dítěti zlomeninu taky diagnostikovali až na několikátý pokus, protože není to nateklý a bude to jenom naražený. Tvůj stav - bolí tě to, nelepší se to - rozhodně není - lezu k doktorovi hned s každou pitomostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.6.21 08:40

Děkuji moc holky za „rady“ :) už jsem na cestě k lékaři, tak dám vědět jak jsem dopadla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat