Bolest ruky v zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anotyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 18:17
bolest ruky v zimě

Dobrý den, je mi 20 a už asi 3 roky vždy jen v zimě mám hrozné bolesti pravé ruky, bolí mě to celé dny, nejvíce večer nebo ráno, bolí mě to od ramena po loket, kolikrát mě to bolí, tak že nemuzu pomale zvednout ruku, chystala jsem konečně k lékaři, ale má dovolenou až do nového roku, nenapádá vás něco, co by to mohlo být?

Reakce:
Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 20.12.17 18:26

@anotyn tak u lekare uz si mela byt davno. Nema za sebe zastup? Nebo ortoped..

anotyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 18:32

@Kolarkaa říkám si, že to není zase tak akutní, ale poslední dobou se to nedá vydržet, záskok bohužel nemá.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 20.12.17 18:44

@anotyn tak ortoped.. berou i bez doporuceni..

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 22.12.17 09:57

Spíše nez ortopeda bych zvolila revmatologa :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >