Bolest ruky v zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 18:17
bolest ruky v zimě

Dobrý den, je mi 20 a už asi 3 roky vždy jen v zimě mám hrozné bolesti pravé ruky, bolí mě to celé dny, nejvíce večer nebo ráno, bolí mě to od ramena po loket, kolikrát mě to bolí, tak že nemuzu pomale zvednout ruku, chystala jsem konečně k lékaři, ale má dovolenou až do nového roku, nenapádá vás něco, co by to mohlo být?

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 20.12.17 18:26

@anotyn tak u lekare uz si mela byt davno. Nema za sebe zastup? Nebo ortoped..

anotyn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 18:32

@Kolarkaa říkám si, že to není zase tak akutní, ale poslední dobou se to nedá vydržet, záskok bohužel nemá.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 20.12.17 18:44

@anotyn tak ortoped.. berou i bez doporuceni..

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 22.12.17 09:57

Spíše nez ortopeda bych zvolila revmatologa :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama