Bolest, špinění po sexu po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 17:40

Bolest, špiněni po sexu po porodu

Dobry den, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli to měl někdo podobně? Dnes jsem 5 týdnů plus 1 den po porodu, 14 dní už nekrvácím, tak jsme ráno zkusili s manželem sex, trochu to bolelo a mám po tom takové drobné špineni, opravdu malinko, proudy krve netečou a teď mě začalo bolet v podbřišku jako pri MS, je to normální? Na gyndu jdu příští týden. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.1.22 18:04

Má se dodržovat 6 nedělí já sex po porodu jsem měla až po půl roce

• Citovat
  • Nahlásit
5100
7.1.22 18:53
@Anonymní píše:
Dobry den, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli to měl někdo podobně? Dnes jsem 5 týdnů plus 1 den po porodu, 14 dní už nekrvácím, tak jsme ráno zkusili s manželem sex, trochu to bolelo a mám po tom takové drobné špineni, opravdu malinko, proudy krve netečou a teď mě začalo bolet v podbřišku jako pri MS, je to normální? Na gyndu jdu příští týden. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Taky jsme to tenkrát odbouchli cca v 5 týdnech možná o nějaký den méně. Do normálu se to dostalo tak po půl roce a bolela me jizva, protože jsem byla hodně šitá. Tak na břicho to je určitá namaha a muže se ti stahovat deloha a docistivat ( někdo má ocistky klidně dva měsíce) - od toho bolení na ms a krev. Pokud to zítra nebude nějak extra zlobit tak bych to brala postupně a pozvolna třeba jen jednou - dvakrát za týden a klidně lubrikant at to nikde nedre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
7.1.22 19:06

Né nadarmo je nějaké šestinedělí, kdy má mít tělo čas se vzpamatovat. Řešte to ještě chvílí ruční a ústní prací ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
7.1.22 20:00

My do toho šli poslední den šestinedělí a taky jsem trochu špinila, doktorka mi řekla, že je to normální. Bolest byla velká, ale postupem času se to spravovalo. Mně teda v porodnici, i moje gyn, řekly, že doporučují to zkoušet, pokud to aspoň trochu půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
7.1.22 20:20

My taky těch 5 týdnů po porodu, pak ze mě vyšel sliz jak hlenová zátka a den na to jsem dostala ms 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat