Bolest spodku při tlačení na stolici

Anonymní
9.12.19 20:33

Bolest spodku při tlaceni na stolici

Ahoj.

Anonymně, protože to je intimni :mrgreen:.
Jsem v 6.tt. Potvrzené ještě nic nemám, jen testy…
Každopádně dneska mam takové stridave bolesti spodku. Což by šlo. Ale na wc, když se snazim na velkou, proste mě to často nutí, ze mam pocit, ze porad potrebuju. Když tedy jdu kakat, tak pak to nejde. A když zatlacim, mam tam dole jakoby na straně pravého vajecniku, kde mě přes den tlaci, krece, proste bolesti. A když, tak jen prdim…
Napadlo mě mimodelozni, když mam ty bolesti, ze embryo něco utlacuje. Ale zase nechci hned litat do nemocnice. Kontrolu mam až příští týden.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
9.12.19 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj.Anonymně, protože to je intimni :mrgreen:.
Jsem v 6.tt. Potvrzené ještě nic nemám, jen testy…
Každopádně dneska mam takové stridave bolesti spodku. Což by šlo. Ale na wc, když se snazim na velkou, proste mě to často nutí, ze mam pocit, ze porad potrebuju. Když tedy jdu kakat, tak pak to nejde. A když zatlacim, mam tam dole jakoby na straně pravého vajecniku, kde mě přes den tlaci, krece, proste bolesti. A když, tak jen prdim…
Napadlo mě mimodelozni, když mam ty bolesti, ze embryo něco utlacuje. Ale zase nechci hned litat do nemocnice. Kontrolu mam až příští týden.
:nevim: :nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1673
9.12.19 21:27

Plyny :nevim: u druhého těhotenství jsem měla občas pocit, že exploduji, a to i v začátcích. Hlídej si stravu a klidně si vem Espumisan, uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 21:29
@Sue2008 píše:
Plyny :nevim: u druhého těhotenství jsem měla občas pocit, že exploduji, a to i v začátcích. Hlídej si stravu a klidně si vem Espumisan, uleví se ti.

Ja porad jenom krkam. A večer jen prdim. Cely můj den je jen práce a spánek. Mezitím krkani a prdeni. Chudak můj chlap :roll: :* :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat