Bolest spodní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silo00
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 07:52
Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 2831 příspěvků 23.03.18 07:57

Vzhledem k tomu, že je patek, tvuj dr. by mel mit zastup, zjisti si to a nech to radeji zkontrolovat.Muze to byt zub, váček a dlouhy víkend s bolestí.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama