Bolest spodní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silo00
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 07:52
Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

Reakce:

růžový achát
Závislačka 4695 příspěvků 23.03.18 07:57

Vzhledem k tomu, že je patek, tvuj dr. by mel mit zastup, zjisti si to a nech to radeji zkontrolovat.Muze to byt zub, váček a dlouhy víkend s bolestí.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >