Reklama

Bolest spodní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silo00
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 07:52
Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 3935 příspěvků 23.03.18 07:57

Vzhledem k tomu, že je patek, tvuj dr. by mel mit zastup, zjisti si to a nech to radeji zkontrolovat.Muze to byt zub, váček a dlouhy víkend s bolestí.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama