Bolest spodní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silo00
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 07:52
Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 3434 příspěvků 23.03.18 07:57

Vzhledem k tomu, že je patek, tvuj dr. by mel mit zastup, zjisti si to a nech to radeji zkontrolovat.Muze to byt zub, váček a dlouhy víkend s bolestí.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama