Bolest spodní čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silo00
Nováček 1 příspěvek 23.03.18 07:52
Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

Reakce:
růžový achát
Kelišová 6525 příspěvků 23.03.18 07:57

Vzhledem k tomu, že je patek, tvuj dr. by mel mit zastup, zjisti si to a nech to radeji zkontrolovat.Muze to byt zub, váček a dlouhy víkend s bolestí.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >