Bolest spodní čelisti

1
23.3.18 07:52

Bolest spodni celisti

Zdravim. Uz asi treti den pocituju bolest ve spodni celisti na leve strane. Dnes to je trochu vic intenzivnejsi na dotek ale jinak to boli jen pri nekterych pohybech. Mam tam jakoby bouli oproti druhe strane ale ne zas nejak viditelne velkou. jen ji tam citim na dotek… nevíte co by to mohlo byt? nekde jsem cetla od rymy je fakt ze mam alergickou rymu… nebo zanet? fakz nevím ale doktor bude v ordinaci az v pondeli :/ osmicku tam uz nemam. byla jsem na extrakciv listopadu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
23.3.18 17:33

Podobnou bolest jsem měla před pár měsíci a byl to zánět. Zubař mě ošetřil a podle dlouhotrvajících bolesti při pohybu čelisti mi poté napsal léky proti bolesti a zánětu a do pár dní pryč. Bolelo mě to víc, když jsem šla proti bolesti, takže možná to máte taky. Ale určitě na kontrolu a vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.7.19 14:15

7

Dobrý den. Zatím mi nejde vložit moje vlastní téma, jsem tu nová a tak se ptám tady :). Mněla jsem takový menší úraz a od té doby mně bolí čelist a levá tvář. Nikde nemám modřínu ani otok jen to dost bolí :(. Je možnost abych mněla třeba nalomenou nebo naraženou spodní čelist když nemam otok ani modřínu? Zbytečně se mi nechce na rentgen a nechat se ozařovat když třeba jen zbytečně plaším. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
22.7.19 14:37

No tak to budete muset k lékaři, my tady nikdo nemáme věšteckou kouli, abychom viděli, co vám je. Může to bolet ze zánětu, z čehokoli…Ale já jednou měla zlomený prst, dost to bolelo a otok nebyl téměř žádný, takže proč ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama