Bolest stehna mezi pochvou a zadkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 12:14
Bolest stehna mezi pochvou a zadkem

Ahoj holky, mám takový trapný dotaz a ani nevím, na jakého lékaře bych se měla obrátit :-( Už nějakou dobu mě bolí jakoby konec stehna mezi pochvou a začátkem „půlky“ a stehna. Když sedím, tak je to v místě těsně nad dotykem se sedačkou, přímo u lemu kalhotek. Bolí to, pod kůží a zdá se mi, že je tam něco zatvrdlého. Bolest mi připomíná váček v zubu, je taková palčivá…ale otok ani zarudnutí nepozoruju :-( nevíte, co by to mohlo být? Vůbec nevím, k jakému doktorovi bych měla jít.
Anonymitu snad pochopíte, je to pro mě dost intimní a trapné :-(

Reakce:
vendulaaa
Závislačka 4915 příspěvků 02.10.14 12:19

Šla bych k obvodnímu, ten poradí.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 02.10.14 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový trapný dotaz a ani nevím, na jakého lékaře bych se měla obrátit :-( Už nějakou dobu mě bolí jakoby konec stehna mezi pochvou a začátkem „půlky“ a stehna. Když sedím, tak je to v místě těsně nad dotykem se sedačkou, přímo u lemu kalhotek. Bolí to, pod kůží a zdá se mi, že je tam něco zatvrdlého. Bolest mi připomíná váček v zubu, je taková palčivá…ale otok ani zarudnutí nepozoruju :-( nevíte, co by to mohlo být? Vůbec nevím, k jakému doktorovi bych měla jít.
Anonymitu snad pochopíte, je to pro mě dost intimní a trapné :-(.

píštěl. diagnozu udela ale fakt jen lekar. zacni u praktickeho nebo kozniho

Příspěvek upraven 02.10.14 v 12:20

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 02.10.14 12:20

Nemáš tam zarostlý chloupek? To dokáže pěkně potrápit. Ačkoliv to by bylo vidět něco na kůži - zarudnutí, boulička apod :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 12:25

Já jsem nejdřív myslela, že je to ze cvičení, ale nic jiného už dávno nebolí a tohle místo pořád :-/

@nakukovatelka to jsem si právě taky myslela, ale opravdu tam nic není :-/

dalusa
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 02.10.14 13:49

Bolelo mě ve stejném místě, zrovna jsem šla na preventivní prohlídku na gyndu a zeptala jsem se a doktor mi řekl, že je to křečová žíla.
Za čas se zatáhla, ale bolelo mě to dlouho.
Jinak pokud by to byl například lipom v kůži nebo něco podobného, tak by to na gyndě ultrazvukem viděl taky, takže já bych šla na gyndu nebo na kožní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 13:58

@dalusa a jak věděl, že je to křečová žíla? :think: ty bývají vidět, ne?

dalusa
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 02.10.14 14:28
@Anonymní píše:
@dalusa a jak věděl, že je to křečová žíla? :think: ty bývají vidět, ne?

on na to kouknul a hned to viděl, já to neviděla, rozhodně se netvářil, že by to bylo něco neobvyklého
jenom říkal, že tam ty žíly jsou a že se někdy trochu vytlačí a dost to bolí
určitě to nevypadalo jako křečáky na nohou, to bych viděla
naštěstí se to zatáhlo
taky to může být lipom nebo zarostlý chloupek nebo ses tam uhodila

dalusa
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 02.10.14 14:30

Nebo jestli cvičíš, tak natažená šlacha, to může bolet i měsíc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >