Bolest stehu po pohl. styku - 1,5 roku od porodu

186
26.11.19 19:42

Bolest stehu po pohl. styku - 1,5 roku od porodu

Ahoj všichni,
dnes jsme měli s přítelem sex, nebyl to tvrdý sex, prostě normální jako vždy… Akorát mám po něm bolest vlevo u vchodu do pochvy..
Měla jsem tam steh, který mě už po porodu bolel, ale nějaké velké problémy s tím nebyly. Je to už rok a půl od porodu, někdy když si čupnu tak to cítím, jak to trochu bolí ale doktor řekl že je to ok. Po sexu jsem nikdy žádné bolesti od porodu neměla.
Je to už 4 hodiny a trochu mi to tam nateklo, udělala se mi tam taková bulka která mě bolí. Měl tohle někdo? Jestli to do zítra nepřejde jdu k lékaři. Jen mám strach, co to může být.. Bolí mě to přesně tam kde mě bol ten steh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4343
26.11.19 20:06

K doktorovi bych šla, já měla 25 stehů, jsem rok a půl po porodu a nebolí mě nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12747
26.11.19 20:28

Já to měla taky, po prvním porodu, něco tam bylo asi špatně. Táhlo mě to tam, pobolívalo, ani na omak to nebylo nic moc :D
Druhým porodem se to opravilo, asi mě střihli na stejném místě (no ne asi, ale určitě), sešili to správně a ani nevím kde ta jizva je, necítím ji, nevidím ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12747
26.11.19 20:28
@Verurizeckova píše:
K doktorovi bych šla, já měla 25 stehů, jsem rok a půl po porodu a nebolí mě nic.

proboha!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
26.11.19 20:35

@Taky jedna V pátek mám jít na gyndu tak snad mi k tomu doktor něco řekne… naposled se nad tím nějak nepozastavil když jsem řekla že to občas bolí a přesně jak říkáš že to jakoby „táhlo“ :nevim: doufám že mi to debilně zašili no :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
26.11.19 21:20

@Taky jedna ono to vypadá hrozive, ale zahojila jsem se krasne a fakt o jizve vůbec nevím. A nemám ani žádný vjezd do pískovny :mrgreen:

@HayLin dojdi si tam a uvidíš, každá pipina je v tomhle jina… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat