Bolest střev

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tyna32
Povídálka 13 příspěvků 19.10.18 20:57
Bolest střev

Ahoj. Nechci to nějak hrotit, ale už nějakou dobu mě bolí tlusté střevo? Často od žeber až k pánvi na boku. Teď mě to bolí na obou stranách stejně a už je to fakt nepříjemná bolest. Nevíte, co to může být? Opravdu to nechci hrotit…

Reakce:

Tyna32
Povídálka 13 příspěvků 19.10.18 21:03

A nebo mě napadlo jestli to nemůže být alergie na lepek? Ikdyž ho poslední dobou moc nejím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:13

No jediný co mě napadlo tak to můžou byt zařazené prdy ? :nevim:
Zkuste si lehnout na bolk (nebo na zada ) a masírovat to místo co Vás bolí :nevim:

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 19.10.18 21:14

a jak víš, že tě bolí zrovna střevo? Klidně to může být od páteře či nějaká jiná příčina. Když tě to bolí delší dobu, tak jdi za praktikem a počkej, co vymyslí on a nehon pochybné diagnozy přes net v pátek večer…

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4135 příspěvků 6 inzerátů 19.10.18 21:18

@Tyna32 nejdřív si najdi, kde vlastně je tlusté střevo, a když si zlomíš nohu, tak za to určitě může též alergie na lepek, to je dnes v módě :mrgreen:
no teď už vážně, pokud tě cokoli bolí delší dobu a nelepší se to, tak běž k doktorovi, jak ti radí třeba i @Helileli a neřeš tady nesmysly přes emimino, nikdo tě nevidí, nikdo tě nezná, tak ti těžko nějak rozumně poradí

mroe
Extra třída :D 14452 příspěvků 19.10.18 21:22
@stinga píše:
@Tyna32 nejdřív si najdi, kde vlastně je tlusté střevo, a když si zlomíš nohu, tak za to určitě může též alergie na lepek, to je dnes v módě :mrgreen:
no teď už vážně, pokud tě cokoli bolí delší dobu a nelepší se to, tak běž k doktorovi, jak ti radí třeba i @Helileli a neřeš tady nesmysly přes emimino, nikdo tě nevidí, nikdo tě nezná, tak ti těžko nějak rozumně poradí
a navic zrovna s alergii na lepek nema chudak tluste strevo skoro nic spolecneho

Makito
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 19.10.18 21:31

probiotika bereš?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >