Bolest střev

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tyna32
Povídálka 14 příspěvků 19.10.18 20:57
Bolest střev

Ahoj. Nechci to nějak hrotit, ale už nějakou dobu mě bolí tlusté střevo? Často od žeber až k pánvi na boku. Teď mě to bolí na obou stranách stejně a už je to fakt nepříjemná bolest. Nevíte, co to může být? Opravdu to nechci hrotit…

Reakce:
Tyna32
Povídálka 14 příspěvků 19.10.18 21:03

A nebo mě napadlo jestli to nemůže být alergie na lepek? Ikdyž ho poslední dobou moc nejím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:13

No jediný co mě napadlo tak to můžou byt zařazené prdy ? :nevim:
Zkuste si lehnout na bolk (nebo na zada ) a masírovat to místo co Vás bolí :nevim:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 19.10.18 21:14

a jak víš, že tě bolí zrovna střevo? Klidně to může být od páteře či nějaká jiná příčina. Když tě to bolí delší dobu, tak jdi za praktikem a počkej, co vymyslí on a nehon pochybné diagnozy přes net v pátek večer…

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4869 příspěvků 3 inzeráty 19.10.18 21:18

@Tyna32 nejdřív si najdi, kde vlastně je tlusté střevo, a když si zlomíš nohu, tak za to určitě může též alergie na lepek, to je dnes v módě :mrgreen:
no teď už vážně, pokud tě cokoli bolí delší dobu a nelepší se to, tak běž k doktorovi, jak ti radí třeba i @Helileli a neřeš tady nesmysly přes emimino, nikdo tě nevidí, nikdo tě nezná, tak ti těžko nějak rozumně poradí

mroe
Extra třída :D 14849 příspěvků 19.10.18 21:22
@stinga píše:
@Tyna32 nejdřív si najdi, kde vlastně je tlusté střevo, a když si zlomíš nohu, tak za to určitě může též alergie na lepek, to je dnes v módě :mrgreen:
no teď už vážně, pokud tě cokoli bolí delší dobu a nelepší se to, tak běž k doktorovi, jak ti radí třeba i @Helileli a neřeš tady nesmysly přes emimino, nikdo tě nevidí, nikdo tě nezná, tak ti těžko nějak rozumně poradí
a navic zrovna s alergii na lepek nema chudak tluste strevo skoro nic spolecneho
Makito
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 19.10.18 21:31

probiotika bereš?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >